Ubezpieczenie świadczenia szpitalnego "Na zdrowie" Ubezpieczenie, które pokryje koszty pobytu w szpitalu i zakupu leków

Dowiedz się więcej bezpłatnie oddzwonimy

Jesteśmy obok, gdy trafisz do szpitala

Pobyt w szpitalu rozpoczyna się najczęściej niespodziewanie, destabilizuje życie rodzinne i nadweręża domowy budżet. Ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie” powstało, aby odciążyć Cię od myślenia o finansach i w ten sposób zapewnić spokój w trakcie powrotu do zdrowia.

Czym jest ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie”

To wsparcie finansowe wypłacane w związku z postępowaniem medycznym wskazanym w załączniku do ogólnych warunków ubezpieczenia. Możesz je wykupić jako umowę dodatkową do ubezpieczeń Nowa Perspektywa i juniorGO.

Co zyskujesz:

  • Wsparcie finansowe w trakcie pobytu w szpitalu W razie wystąpienia określonego postępowania medycznego uzyskasz wsparcie finansowe, które może zrekompensować stratę dochodów z powodu zwolnienia lekarskiego i wydatki poniesione na leczenie. To również środki, które ułatwią Ci długotrwałą terapię czy rehabilitację.
  • Pomoc w przypadku ok. 1800 różnych powodów hospitalizacji w różnych szpitalach Nasze wsparcie otrzymasz niezależnie od tego, czy trafisz do szpitala państwowego, prywatnego czy chirurgii jednego dnia.  
  • Pieniądze na leki Jeśli wybierzesz opcję Świadczenie Lekowe, zapewnimy Ci wypłatę dodatkowych środków na leki (po spełnieniu warunków określonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia): jednorazowo nawet do 10 000 zł, bez konieczności przedstawiania rachunków.
  • Możliwość ochrony Twoich bliskich Ubezpieczeniem możesz objąć także swojego partnera lub dziecko. Ponadto jeśli niepełnoletni syn lub córka trafią do szpitala, otrzymasz dodatkowe świadczenie.
  • Wybór wariantu ubezpieczenia Zależnie od potrzeb Twoich i Twojej rodziny oraz możliwości finansowych możesz zdecydować się na odpowiedni  wariant. Sprawdź przykładowe wysokości świadczeń w zależności od wariantu ubezpieczenia i przyczyny hospitalizacji.

Przykładowe wysokości świadczeń

Sprawdź przykładowe wysokości świadczeń w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia i powodu hospitalizacji.

Powód pobytu
w szpitalu
I wariant II wariant III wariant IV wariant
zapalenie płuc
leczone zachowawczo
1 090 zł 2 180 zł 3 300 zł 3 300 zł
nowotwór złośliwy krtani
leczony operacyjnie
4 570 zł 9 140 zł 13 840 zł 13 840 zł
niewydolność serca
leczona przeszczepem
16 500 zł 33 000 zł 50 000 zł 50 000 zł
poród fizjologiczny - - - 1 000 zł

 

Prezentowana umowa jest ubezpieczeniem osobowym, zawieranym jako uzupełnienie umowy ubezpieczenia na życie. Stroną ww. umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdują się  postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych. Wszystkie dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-zycie. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię (tel. +48 22 557 44 44)  oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń