Ubezpieczenie świadczenia szpitalnego "Na zdrowie" Ubezpieczenie, które pokryje koszty pobytu w szpitalu i zakupu leków

Dowiedz się więcej bezpłatnie oddzwonimy

Jesteśmy obok, gdy trafisz do szpitala

Pobyt w szpitalu rozpoczyna się najczęściej niespodziewanie, destabilizuje życie rodzinne i nadweręża domowy budżet. Ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie” powstało, aby odciążyć Cię od myślenia o finansach i w ten sposób zapewnić spokój w trakcie powrotu do zdrowia.

Czym jest ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie”

To wsparcie finansowe wypłacane w związku z postępowaniem medycznym wskazanym w załączniku do ogólnych warunków ubezpieczenia. Możesz je wykupić jako umowę dodatkową do ubezpieczenia na życie Nowa Perspektywa.

Co zyskujesz:

  • Wsparcie finansowe w trakcie pobytu w szpitalu W razie wystąpienia określonego postępowania medycznego uzyskasz wsparcie finansowe, które może zrekompensować stratę dochodów z powodu zwolnienia lekarskiego i wydatki poniesione na leczenie. To również środki, które ułatwią Ci długotrwałą terapię czy rehabilitację.
  • Pomoc w przypadku ok. 1800 różnych powodów hospitalizacji w różnych szpitalach Nasze wsparcie otrzymasz niezależnie od tego, czy trafisz do szpitala państwowego, prywatnego czy chirurgii jednego dnia.  
  • Pieniądze na leki Jeśli wybierzesz opcję Świadczenie Lekowe, zapewnimy Ci wypłatę dodatkowych środków na leki (po spełnieniu warunków określonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia): jednorazowo nawet do 10 000 zł, bez konieczności przedstawiania rachunków.
  • Możliwość ochrony Twoich bliskich Ubezpieczeniem możesz objąć także swojego partnera lub dziecko. Ponadto jeśli niepełnoletni syn lub córka trafią do szpitala, otrzymasz dodatkowe świadczenie.
  • Wybór wariantu ubezpieczenia Zależnie od potrzeb Twoich i Twojej rodziny oraz możliwości finansowych możesz zdecydować się na odpowiedni  wariant. Sprawdź przykładowe wysokości świadczeń w zależności od wariantu ubezpieczenia i przyczyny hospitalizacji.

Przykładowe wysokości świadczeń

Sprawdź przykładowe wysokości świadczeń w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia i powodu hospitalizacji.

Powód pobytu
w szpitalu
I wariant II wariant III wariant IV wariant
zapalenie płuc
leczone zachowawczo
1 090 zł 2 180 zł 3 300 zł 3 300 zł
nowotwór złośliwy krtani
leczony operacyjnie
4 570 zł 9 140 zł 13 840 zł 13 840 zł
niewydolność serca
leczona przeszczepem
16 500 zł 33 000 zł 50 000 zł 50 000 zł
poród fizjologiczny - - - 1 000 zł

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

801 888 444 | 22 557 44 44
zwiń / rozwiń