Ubezpieczenie w razie śmierci wskutek NW Wsparcie dla bliskich w przypadku Twojej śmierci na skutek wypadku

Dowiedz się więcej bezpłatnie oddzwonimy

Tak pomożesz rodzinie, jeśli Cię nagle zabraknie

Czasem najgorsze przychodzi niespodziewanie. Jeśli spotka Cię wypadek naprawdę tragiczny w skutkach, będziesz mieć pewność, że bliscy, których pozostawisz, nie będą się martwić o pieniądze potrzebne na utrzymanie obecnego poziomu życia, czy na dopełnienie formalności związanych z Twoim odejściem.

Czym jest ubezpieczenie Śmierć wskutek Nieszczęśliwego Wypadku?

To umowa dodatkowa zapewniające wypłatę pieniędzy uprawnionym osobom w razie Twojego niespodziewanego odejścia. Możesz zawrzeć ją od razu wraz z umową główną lub później. Umowy ubezpieczenia, które możesz rozszerzyć to: Nowa Perspektywa i juniorGO.

Co zyskujesz?

  • Wsparcie finansowe dla bliskich To dodatkowa kwota wypłacana najbliższym obok świadczenia z tytułu ubezpieczenia na życie - środki, które przydadzą się rodzinie w trudnych momentach.
  • Dodatkowe zabezpieczenie przyszłości dziecka Jeśli wybierzesz tę umowę jako dodatek do Młodzieżowego Ubezpieczenia Uniwersalnego Absolwent, w razie Twojej śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku pieniądze trafią na rachunek dziecka, a zgromadzony kapitał zostanie mu wypłacony po zakończeniu umowy. 
Prezentowana umowa jest ubezpieczeniem osobowym, zawieranym jako uzupełnienie umowy ubezpieczenia na życie. Stroną ww. umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdują się  postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych. Wszystkie dokumenty dostępne są  powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-zycie. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię (tel.  +48 22 557 44 44)  oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń