Ubezpieczenie w razie śmierci wskutek NW Wsparcie dla bliskich w przypadku Twojej śmierci na skutek wypadku

Dowiedz się więcej bezpłatnie oddzwonimy

Tak pomożesz rodzinie, jeśli Cię nagle zabraknie

Czasem najgorsze przychodzi niespodziewanie. Jeśli spotka Cię wypadek naprawdę tragiczny w skutkach, będziesz mieć pewność, że bliscy, których pozostawisz, nie będą się martwić o pieniądze potrzebne na utrzymanie obecnego poziomu życia, czy na dopełnienie formalności związanych z Twoim odejściem.

Czym jest ubezpieczenie Śmierć wskutek Nieszczęśliwego Wypadku?

To umowa dodatkowa zapewniające wypłatę pieniędzy uprawnionym osobom w razie Twojego niespodziewanego odejścia. Możesz zawzeć ją od razu wraz z umową główną lub później. Umowy ubezpieczenia, które możesz rozszerzyć to: Ubezpieczenie Nowa Perspektywa, Młodzieżowe Ubezpieczenie Uniwersalne Absolwent.

Co zyskujesz?

  • Wsparcie finansowe dla bliskich To dodatkowa kwota wypłacana najbliższym obok świadczenia z tytułu ubezpieczenia na życie - środki, które przydadzą się rodzinie w trudnych momentach.
  • Dodatkowe zabezpieczenie przyszłości dziecka Jeśli wybierzesz tę umowę jako dodatek do Młodzieżowego Ubezpieczenia Uniwersalnego Absolwent, w razie Twojej śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku pieniądze trafią na rachunek dziecka, a zgromadzony kapitał zostanie mu wypłacony po zakończeniu umowy. 

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

801 888 444 | 22 557 44 44
zwiń / rozwiń