Ubezpieczenie Nowa Perspektywa Kompleksowa ochrona zdrowia i życia Twojej rodziny

Dowiedz się więcej bezpłatnie oddzwonimy

Zapewnij sobie i swoim bliskim najwyższy standard ubezpieczenia na zdrowie i życie. Miej plan na nagłą zmianę planów! Zadbaj o spokój i bezpieczeństwo w najtrudniejszych chwilach - w razie gdybyś poważnie zachorował, nie mógł pracować lub gdyby Ciebie zabrakło. Wybierz ubezpieczenie na zdrowie i życie  Nowa Perspektywa. Możesz skomponować je zgodnie ze swoimi potrzebami, dobierając do swojej głównej polisy na życie umowy dodatkowe.

Co zyskujesz:

 • Nawet do 800 tys. na leczenie i spłatę kredytu

  Długotrwałe leczenie to poważny wydatek. Rozszerzając polisę na życie o ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania oraz niezdolności do pracy, zyskujesz pewność, że w tych trudnych chwilach nie pozostaniesz bez finansowego wsparcia. Pieniądze z ubezpieczenia będziesz mógł przeznaczyć np. na leczenie i spłatę kredytu.
 • Pieniądze po leczeniu w szpitalu z ponad 1800 powodów

  Niezależnie od tego, czy trafisz do szpitala na poważniejszą operację, czy zdecydujesz się na drobny zabieg w placówce chirurgii jednego dnia, po leczeniu wypłacimy Ci pieniądze z ubezpieczenia "Na zdrowie".
 • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

  Jeżeli rozszerzysz polisę na życie o Pakiet Medyczny „Bądź zdrów”, zyskasz nielimitowany dostęp do lekarzy i badań diagnostycznych w sieci prywatnych placówek medycznych (możesz zapewnić go także najbliższym, wybierając wersję rodzinną pakietu).
 • Do 10 tys. zł na zakup leków

  Dzięki "Na zdrowie" po leczeniu szpitalu możesz otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe - nawet do 10 000 zł, które możesz przeznaczyć np. na zakup leków.
 • Możliwość długoterminowego oszczędzania

  Wybierając ubezpieczenie Nowa Perspektywa sam decydujesz, czy zależy Ci przede wszystkim na ochronie zdrowia i życia, czy także na pomnażaniu pieniędzy. W ramach polisy możesz dodatkowo oszczędzać: na wszelki wypadek lub z myślą o konkretnym celu, np. podróży życia lub studiach dziecka.
 • Wsparcie finansowe dla bliskich w razie, gdyby Cię zabrakło

  Wypłacane przez Avivę środki pozwolą im utrzymać standard życia i uregulować Twoje zobowiązania finansowe, np. spłacić kredyty i pożyczki.

Dodatkowe zalety ubezpieczenia na zdrowie i życie Nowa Perspektywa:

 • Dopasowujesz ubezpieczenie do swoich możliwości

  Najlepiej wiesz, jakie są Twoje potrzeby, dlatego sam określasz wysokość kwoty wypłacanej Twoim bliskim, gdyby Cię zabrakło.
 • Masz wpływ na to, jak inwestowana jest składka

  Możesz wybierać z szerokiej gamy ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych różniących się oczekiwanym zyskiem i poziomem ryzyka. Masz kontrolę nad tym, jak inwestowane są Twoje pieniądze.
 • Troszczysz się o dobre zabezpieczenie bliskich

  Zakres swojej polisy możesz rozszerzyć o dodatkowe umowy i zabezpieczyć bliskich m. in. w razie poważnej chorobym leczenia w szpitalu czy wypadku.

  Zarazem, dzięki ubezpieczeniu na życie, masz pewność, że gdyby Ciebie zabrakło, wskazane przez Ciebie osoby (tzw. uposażeni) dostaną wyższą z dwóch kwot: sumę ubezpieczenia lub 103 proc. wartości rachunku, na który trafiły Twoje składki za umowę główną. Świadczenie to nie jest obciążone podatkiem od spadków i darowizn ani podatkiem od zysków kapitałowych.
 • Otrzymujesz darmowe ubezpieczenie NNW dla dzieci w ramach Programu Aviva dla dużych rodzin

  Każde dziecko w rodzinie, od 2 lat i do 25. roku życia (o ile kontynuuje naukę) otrzyma bezpłatne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewniające szeroki zakres wsparcia w razie mniej lub bardziej poważnych skutków wypadków (takich jak m. in. uszczerbek na zdrowiu, rehabilitacja, konieczność zakupu sprzętu ortopedycznego). Poznaj szczegóły >

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Zapoznaj się z ofertą produktów dodatkowych:

Jak to działa?

Obejrzyj interaktywny Przewodnik Klienta, który stworzyliśmy po to, aby ułatwić Ci korzystanie z Twojego ubezpieczenia na zdrowie i życie Nowa Perspektywa. Zachęcamy Cię do zapoznania się z nim. Przewodnik możesz także pobrać na swój komputer w wersji elektronicznej [pobierz Przewodnik Klienta]

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

801 888 444 | 22 557 44 44
zwiń / rozwiń