Ubezpieczenie dla rodziców Absolwent Ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne, które pozwoli Ci zadbać o przyszłość dziecka

Myślisz o ubezpieczeniu?

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Dla tych, którzy troszczą się o przyszłość swoich dzieci

Zastanawiasz się czasem, jak pomóc swojemu dziecku rozpocząć dorosłe życie? Nie wiemy, co przyniesie nam los. Może się zdarzyć, że gdy Twoja pociecha dorośnie, Ciebie już nie będzie. Nie oznacza to jednak, że w takim wypadku Twoje dziecko musi być zdane wyłącznie na siebie.

Czym jest ubezpieczenie Absolwent

Absolwent to ubezpieczenie Twojego życia połączone z możliwością inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.  Dzięki niemu masz pewność, że ułatwisz swojemu dziecku wejście w dorosłość.

Jakie możliwości daje Ci ubezpieczenie Absolwent:

  • Sam ustalasz, kiedy dziecko ma otrzymać zgromadzone oszczędności Minimalny okres trwania ubezpieczenia – to 10 lat, maksymalny – do ukończenia przez dziecko 25. roku życia. 
  • Sam decydujesz, ile wpłacasz i jak zainwestowane będą Twoje pieniądze To Ty deklarujesz, jaką kwotę chcesz regularnie wpłacać na rachunek i ustalasz sposób inwestowania wpłacanych składek, wybierając jeden lub kilka spośród szerokiej gamy ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.
  • Sam określasz wysokość zabezpieczenia na wypadek, gdyby Cię zabrakło W każdej chwili możesz zwiększyć wartość rachunku Twojej córki lub syna, wpłacając dodatkowe kwoty.
  • Twoi bliscy mogą wspólnie zadbać o przyszłość Twojego dziecka Na wyjątkowe okazje, takie jak: Chrzest, Pierwsza Komunia, czy kolejne urodziny rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie chętnie obdarowują dzieci pieniędzmi. Zgromadzone w ten sposób przez dziecko środki można wpłacić na rachunek. Taki prezent zaprocentuje w przyszłości.

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Ubezpieczenie Absolwent możesz rozszerzyć o następujące umowy dodatkowe:

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00

801 888 444 | 22 557 44 44
zwiń / rozwiń