Ubezpieczenie juniorGO Ubezpieczenie, które pozwoli Ci zadbać o przyszłość dziecka

Dowiedz się więcej bezpłatnie oddzwonimy

Każdy rodzic ma w sobie moc superbohatera

To naturalne, że zastanawiasz się nad przyszłością swojego dziecka, troszczysz się o nie i chcesz zapewnić mu wszystko, na co zasługuje. Czy wiesz, jak to zrobić? Już dziś odkryj swoją moc planowania przyszłości z juniorGO. Zadbaj o to, aby Twoja pociecha miała łatwy i wygodny start w dorosłe życie.

Czym jest ubezpieczenie juniorGO?

juniorGO to elastyczne ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne, które umożliwia gromadzenie pieniędzy z myślą o łatwiejszym starcie w dorosłość Twojej pociechy. Dodatkowo w razie problemów ze zdrowiem Twoim bądź Twojego dziecka otrzymacie wsparcie finansowe.

Jakie możliwości daje Ci ubezpieczenie juniorGO?

  • Gromadzisz środki na przyszłość dziecka Sam określasz kwotę, jaką planujesz uzbierać dzięki systematycznym wpłatom. Do wyboru masz 13 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych o różnym poziomie ryzyka, w tym także fundusz z gwarancją ochrony kapitału.
  • Sam decydujesz, jaką część składki przeznaczasz na budowanie kapitału, a jaką na ochronę Twoja składka podzielona jest na dwie części: ochronną i inwestycyjną. To Ty decydujesz, jaką kwotę będziesz regularnie przeznaczać na gromadzenie środków na przyszłość dziecka, a jaką przeznaczysz na część ochronną polisy.
  • Zabezpieczasz finansowo siebie i dziecko na wypadek poważnego zachorowania W tym trudnym okresie możesz liczyć na dodatkowe pieniądze nawet do 200 tys. zł (wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania i/lub w razie niezdolności do pracy). Sam zdecydujesz, jaką część świadczenia przeznaczysz na rachunek dla dziecka, a jaką np. na własne leczenie i powrót do zdrowia.
  • W razie poważnych problemów ze zdrowiem Twojego dziecka dostaniesz dodatkowe pieniądze Wypłacimy nawet do 40 tys. zł, np. na leczenie czy rehabilitację. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania dziecka.
  • Wsparcie finansowe, gdy Twoje dziecko trafi do szpitala Gdy Twoja pociecha trafi do szpitala, wypłacimy dodatkowe środki, np. na dalsze leczenie albo na lekarstwa. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie świadczenia szpitalnego „Na zdrowie”.
  • Pomożemy finansowo w razie nieszczęśliwego wypadku Gdy Twojemu dziecku przydarzy się wypadek (np. złamie obojczyk albo dozna wstrząśnienia mózgu), wypłacimy pieniądze, które możecie przeznaczyć np. na opłacenie kosztów opieki medycznej lub rehabilitację. Wystarczy, że rozszerzysz umowę o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków („Na Wypadek”).
  • Pewne zabezpieczenie startu Twojego dziecka w dorosłość, gdyby Ciebie zabrakło Sam decydujesz o sumie swojego ubezpieczenia na życie. Może ona wynieść nawet 200 tys. zł. Jeżeli tak zdecydujesz, całość tej kwoty może trafić do dziecka, po zakończeniu czasu trwania umowy.
Umowa, którą Ci prezentujemy jest ubezpieczeniem na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi (UFK). Ubezpieczycielem jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Towarzystwo). Zakres ubezpieczenia możesz rozszerzyć o dodatkowe umowy ubezpieczenia, takie jak np. niezdolność do pracy czy poważne zachorowanie.
Zwróć proszę uwagę, że niniejszy materiał ma wyłącznie charakter marketingowy, przybliżający tylko w ogólny sposób charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia, a informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia oraz dodatkowych umów ubezpieczenia (jeżeli takie będziesz również chciał zawrzeć) regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu (np. Wykaz Opłat czy Regulamin UFK), w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek i opłat, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz zasad obliczania i warunków wypłaty świadczeń ubezpieczeniowych.
Chcielibyśmy również zwrócić Twoją uwagę na fakt, że inwestycje w UFK są związane z ryzykiem inwestycyjnym – wartość jednostek funduszy może ulec zmianie wraz ze zmianą sytuacji na rynkach finansowych, a Towarzystwo nie zapewnia osiągnięcia określonych wyników. W ramach ww. ubezpieczenia możesz wybrać UFK o różnej charakterystyce i ryzyku inwestycyjnym. Informacje dotyczące poszczególnych funduszy, ryzyka inwestycyjnego oraz opłat związanych z UFK znajdziesz w Regulaminie UFK oraz w Wykazie Opłat.
Wszystkie dokumenty związane z ww. ubezpieczeniem są dostępne na www.aviva.pl/owu. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie możesz uzyskać, dzwoniąc na infolinię (tel. +48 22 557 44 44) oraz u naszych agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń