Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia samochodowe - opcje dodatkowe

Ubezpieczenie samochodowe - Ubezpieczenie szyb już od 80 zł za rok

Kamyk, który wypryśnie spod kół samochodu przed Tobą, spadająca gałąź lub złodziej mogą narobić Ci kłopotów, bo jazda z uszkodzoną szybą oznacza nie tylko mandat lub utratę dowodu rejestracyjnego, ale także poważne zagrożenie dla Ciebie i innych kierowców. 

 • Zapewniamy pokrycie kosztów i szybkie zorganizowanie wymiany
  lub naprawy szyb: przedniej, tylnej i bocznych
 • Zaproponujemy Ci warsztat w Twojej okolicy i dogodny termin,
  a potem wymienimy lub naprawimy szybę, biorąc koszty na siebie

Współpracujemy z renomowanymi firmami zajmującymi się serwisem szyb: NordGlass i Pilkington. Pamiętaj, że ubezpieczenie szyb pozwoli Ci zachować zniżki na AC w Avivie za bezszkodową jazdę, jeśli w wyniku jakiegoś zdarzenia w Twoim samochodzie ucierpiały wyłącznie szyby. 

Ubezpieczenie samochodowe - Assistance awaryjny już od 89 zł za rok

Dzięki rozszerzonemu assistance jesteś chroniony nie tylko podczas wypadków, ale po prostu podczas zwykłych awarii. W Wariancie Rozszerzonym gwarantujemy:

 • holowanie po wypadku, ale także po awarii - nawet do 200 km
 • usprawnienie samochodu na miejscu w ciągu 1h lub holowanie
 • pojazd zastępczy po wypadku, ale także po kradzieży - nawet do 5 dni
 • 3 noclegi dla pasażerów po wypadku, kradzieży lub awarii w hotelu 3*

Zapewniamy dodatkowo zwrot kosztów: korepetycji - do 2 000 zł, parkowania - do 200 zł, złomowania - do 500 zł oraz pogrzebu - do 2 000 zł, a także usługi takie jak pomoc tłumacza za granicą - bez ograniczeń. 

Ubezpieczenie samochodowe - Elektronika w zagranicznej podróży od 9 zł za rok

W przypadku uszkodzenia lub kradzieży sprzętu w podróży zagranicznej wypłacimy Ci 300 EUR na pokrycie kosztu odtworzenia utraconego urządzenia. Odszkodowanie dotyczy napaści albo kradzieży, kradzieży z włamaniem, czy rozboju. Zapewnimy Ci dojazd do sklepu ze sprzętem RTV, a także pomoc tłumacza przy zgłoszeniu kradzieży. 

Jakie sprzęty chronimy? Praktycznie wszystkie: aparat fotograficzny, laptop, kamerę, telefon, tablet, czytnik e-book, a nawet palmtop.

Pamiętaj, żeby powiadomić policję. Nasz dział likwidacji może poprosić Cię o przesłanie potwierdzenia zgłoszenia takiego zdarzenia. Jeżeli utrata nastąpiła na terenie hotelu, poinformuj także o zdarzeniu obsługę.

Ubezpieczenie samochodowe - Car SPA i samochód jak nowy za jedyne 9 zł za rok

Po kolizji i naprawie nasz samochód może stracić na atrakcyjności. Dlatego z opcją Car SPA możesz wybrać jedno z dwóch świadczeń: 

 • polerowanie powłoki lakierniczej
 • albo czyszczenie tapicerki pojazdu po naprawie uszkodzeń, których pojazd doznał w wyniku kolizji.

Zorganizujemy i zwrócimy koszty dojazdu do kwoty łącznej 800 PLN.
Z usługi możesz skorzystać nawet 2 razy w ciągu roku na terenie kraju. 

Pamiętaj, że dział likwidacji może Cię poprosić o fakturę lub rachunek potwierdzający dokonanie naprawy. 

Ubezpieczenie samochodowe - Ubezpieczenie NNW od 60 zł za rok

Jeśli niebezpieczne zdarzenie na drodze zakończy się utratą życia lub trwałym uszczerbkiem na zdrowiu któregoś z uczestników wypadku, możesz liczyć na naszą pomoc. 

 • Gwarantujemy wsparcie finansowe, które możesz wykorzystać
  na dowolny cel, np. na leczenie, rehabilitację, zakup sprzętu medycznego lub na opłacenie kosztów pogrzebu, gdyby wydarzyło się najgorsze.
 • Jeżeli w wyniku wypadku konieczne będzie przeprowadzenie operacji plastycznej, pokryjemy związane z tym wydatki do wysokości
  1000 euro.

Wypłacamy odszkodowanie, jeśli ubezpieczeni ucierpieli w jadącym samochodzie albo podczas wsiadania lub wysiadania z auta. 

Ubezpieczenie samochodowe - Ochrona prawna za jedyne 20 zł za rok

Pomagamy w dochodzeniu Twoich roszczeń oraz udzielamy niezbędnych informacji w tym zakresie. Gwarantujemy pomoc prawną w przypadku między innymi: 

 • szkód poniesionych w wypadku lub kolizji z osobami lub zwierzętami (np. piesi, rowerzyści, zwierzęta dzikie lub domowe)
 • roszczeń wobec mechanika, który uszkodził pojazd
 • otrzymania mandatu za wykroczenie drogowe
 • roszczeń wobec zarządcy drogi po wjechaniu w dziurę.

Zwracamy także koszty procesu, w tym koszty sądowe. 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

+48 22 557 44 44

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00

Niniejszy materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty (art. 66 Kodeksu cywilnego). Stroną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne powyżej. Informacje o produkcie są dostępne na infolinii (tel. 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Avivy.