Opcje dodatkowe ubezpieczenia samochodu

Ubezpieczenie szyb już od 80 zł za rok

Kamyk, który wypryśnie spod kół samochodu przed Tobą, spadająca gałąź lub złodziej mogą narobić Ci kłopotów, bo jazda z uszkodzoną szybą oznacza nie tylko mandat lub utratę dowodu rejestracyjnego, ale także oważne zagrożenie dla Ciebie i innych kierowców. 

 • Zapewniamy pokrycie kosztów i szybkie zorganizowanie wymiany
  lub naprawy szyb: przedniej, tylnej i bocznych
 • Zaproponujemy Ci warsztat w Twojej okolicy i dogodny termin,
  a potem wymienimy lub naprawimy szybę, biorąc koszty na siebie

Współpracujemy z renomowanymi firmami zajmującymi się serwisem szyb: NordGlass i Pilkington. Pamiętaj, że ubezpieczenie szyb pozwoli Ci zachować zniżki na AC w Avivie za bezszkodową jazdę, jeśli w wyniku jakiegoś zdarzenia w Twoim samochodzie ucierpiały wyłącznie szyby. 

Assistance awaryjny już od 89 zł za rok

Dzięki rozszerzonemu assistance jesteś chroniony nie tylko podczas wypadków, ale po prostu podczas zwykłych awarii, które niespodziewanie mogą Cię uziemić podczas wyjazdu czy urlopu. W Wariancie Rozszerzonym gwarantujemy:

 • holowanie po wypadku, ale także po awarii - nawet do 200 km
 • usprawnienie samochodu na miejscu w ciągu 1h lub holowanie
 • pojazd zastępczy po wypadku, ale także po kradzieży - nawet do 5 dni
 • 3 noclegi dla pasażerów po wypadku, kradzieży lub awarii w hotelu 3*

Zapewniamy dodatkowo zwrot kosztów: korepetycji - do 2 000 zł, parkowania - do 200 zł, złomowania - do 500 zł oraz pogrzebu - do 2 000 zł, a także usługi takie jak pomoc tłumacza za granicą - bez ograniczeń. 

Elektronika w zagranicznej podróży od 9 zł za rok

W przypadku uszkodzenia lub kradzieży sprzętu w podróży zagranicznej wypłacimy Ci 300 EUR na pokrycie kosztu odtworzenia utraconego urządzenia. Odszkodowanie dotyczy napaści albo kradzieży, kradzieży z włamaniem, czy rozboju. Zapewnimy Ci dojazd do sklepu ze sprzętem RTV, a także pomoc tłumacza przy zgłoszeniu kradzieży. 

Jakie sprzęty chronimy? Praktycznie wszystkie: aparat fotograficzny, laptop, kamerę, telefon, tablet, czytnik e-book, a nawet palmtop.

Pamiętaj, żeby powiadomić policję. Nasz dział likwidacji może poprosić Cię o przesłanie potwierdzenia zgłoszenia takiego zdarzenia. Jeżeli utrata nastąpiła na terenie hotelu, poinformuj także o zdarzeniu obsługę.

Car SPA - samochód jak nowy za jedyne 9 zł za rok

Po kolizji i naprawie nasz samochód może stracić na atrakcyjności. Dlatego z opcją Car SPA możesz wybrać jedno z dwóch świadczeń: 

 • polerowanie powłoki lakierniczej
 • albo czyszczenie tapicerki pojazdu po naprawie uszkodzeń, których pojazd doznał w wyniku kolizji.

Zorganizujemy i zwrócimy koszty dojazdu do kwoty łącznej 800 PLN.
Z usługi możesz skorzystać nawet 2 razy w ciągu roku na terenie kraju. 

Pamiętaj, że dział likwidacji może Cię poprosić o fakturę lub rachunek potwierdzający dokonanie naprawy. 

Ubezpieczenie NNW od 60 zł za rok

Jeśli niebezpieczne zdarzenie na drodze zakończy się utratą życia lub trwałym uszczerbkiem na zdrowiu któregoś z uczestników wypadku, możesz liczyć na naszą pomoc. 

 • Gwarantujemy wsparcie finansowe, które możesz wykorzystać
  na dowolny cel, np. na leczenie, rehabilitację, zakup sprzętu medycznego lub na opłacenie kosztów pogrzebu, gdyby wydarzyło się najgorsze.
 • Jeżeli w wyniku wypadku konieczne będzie przeprowadzenie operacji plastycznej, pokryjemy związane z tym wydatki do wysokości
  1000 euro.

Wypłacamy odszkodowanie, jeśli ubezpieczeni ucierpieli w jadącym samochodzie albo podczas wsiadania lub wysiadania z auta. 

Ochrona prawna za jedyne 20 zł za rok

Pomagamy w dochodzeniu Twoich roszczeń oraz udzielamy niezbędnych informacji w tym zakresie. Gwarantujemy pomoc prawną w przypadku między innymi: 

 • szkód poniesionych w wypadku lub kolizji z osobami lub zwierzętami (np. piesi, rowerzyści, zwierzęta dzikie lub domowe)
 • roszczeń wobec mechanika, który uszkodził pojazd
 • otrzymania mandatu za wykroczenie drogowe
 • roszczeń wobec zarządcy drogi po wjechaniu w dziurę.

Zwracamy także koszty procesu, w tym koszty sądowe. 

Skontaktuj się z nami

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 20:00

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty (art. 66 Kodeksu cywilnego).  Stoną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne na aviva.pl. Informacje o produkcie są dostępne na infolinii (tel. 22 557 44 44)  oraz u agentów ubezpieczeniowych Avivy.