Ubezpieczenie szyb Pokrycie kosztów naprawy i wymiany szyb w aucie

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Nie pozwól, żeby pęknięta szyba unieruchomiła Twój samochód

Szyby to jedne z najdelikatniejszych elementów Twojego samochodu, a ich wymiana bywa bardzo kosztowna. Kamyk, który wypryśnie spod kół samochodu przed Tobą, spadająca gałąź, złodziej lub wandal mogą narobić Ci kłopotów, bo jazda z uszkodzoną szybą oznacza nie tylko mandat lub utratę dowodu rejestracyjnego, ale także poważne zagrożenie dla Ciebie i innych kierowców. Lepiej mieć w zanadrzu szybkie rozwiązanie takiego niespodziewanego problemu.

Czym jest ubezpieczenie szyb?

To umowa dodatkowa, którą możesz wybrać, kupując ubezpieczenie OC i AC. Zapewnia ona pokrycie kosztów i szybkie zorganizowanie wymiany lub naprawy szyb: przedniej, tylnej i bocznych.

Co zyskujesz?

  • Szybką pomoc na telefon Zaproponujemy Ci warsztat w Twojej okolicy i dogodny termin, a potem wymienimy lub naprawimy szybę, biorąc koszty na siebie.
  • Zachowanie zniżki za bezszkodową jazdę Jeśli w wyniku jakiegoś zdarzenia w Twoim samochodzie ucierpiały wyłącznie szyby, nie stracisz zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia autocasco.
  • Najwyższy poziom obsługi Współpracujemy z renomowanymi firmami zajmującymi się serwisem szyb: NordGlass i Pilkington.
  • 5% zniżki przy zakupie polisy przez Internet lub telefon Zaoszczędź czas i pieniądze i zamiast fatygować się do nas osobiście, zadzwoń lub wykup polisę przez Internet.
    Oblicz swoją składkę >

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

801 28 28 28
zwiń / rozwiń