Ubezpieczenie samochodowe OC ubezpieczenia samochodowego z Avivą

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Szukasz dobrego ubezpieczenia, którego zakup nie będzie jedynie przykrym obowiązkiem? OC wprawdzie jest obowiązkowe i zapewnia Ci ochronę przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas jazdy samochodem ale w jego ramach w Avivie otrzymasz różne usługi dodatkowe w cenie. Sprawdź.

 

Co zyskujesz?

  • Szkołę Bezpiecznej Jazdy gratisJeżeli przydarzy Ci się wypadek, będziesz miał możliwość skorzystania z wyjątkowej lekcji na torze w Szkole Bezpiecznej Jazdy. Aviva pokryje koszty takiego szkolenia.

    Dowiedz się więcej>
  • Bezpłatą polisę Assistance na Europę Otrzymasz polisę w wariancie podstawowym, obowiązującą w całej Europie (za wyjątkiem Rosji). Dzięki niej możesz liczyć na: holowanie pojazdu, transport kierowcy i pasażerów do miejsca odholowania auta, samochód zastępczy, parkowanie (do 100 zł), a także szybki dostęp do informacji medycznej oraz do bazy warsztatów naprawczych

    Zobacz więcej>
  • Bezpośredni kontakt z dedykowanym likwidatorem szkodyZgłoszoną sprawę od początku do końca poprowadzi jedna osoba. Wiemy, jak ważna jest szybka i sprawna likwidacja szkody.
  • Bezpłatne holowanie samochodu osoby poszkodowanej Zadbamy nie tylko o Twój samochód, ale także o pojazd drugiego uczestnika stłuczki i odholujemy go do warsztatu, jeśli do zdarzenia doszło z Twojej winy.
  • Bezpłatny Certyfikat Zielona KartaW kilku krajach Europy i jej najbliższych okolicach oprócz OC nadal potrzebna jest Zielona Karta. Mając OC w Avivie, otrzymasz ją za darmo i bez wychodzenia z domu, gdy tylko będzie Ci potrzebna.
  • Możliwość płatności w ratach Rozumiemy, że wykupienie obowiązkowego OC może być poważnym obciążeniem dla portfela. Dlatego umożliwiamy Ci rozłożenie płatności na raty.

Oczekujesz więcej?

W każdej chwili masz możliwość rozszerzenia swojej polisy OC o dodatkowe korzyści (tzw. umowy dodatkowe). Sprawdź, co zyskujesz, klikając na wybraną ikonę.

Assistance

Pomoc finansowa

po wypadku

Pomoc prawna

Ubezpieczenie

szyb

Pakiet

usług dodatkowych

Prezentowana umowa jest ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują przepisy prawa, ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-samochod. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać na infolinii Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki
i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń