Ubezpieczenie OC W standardzie KOrnaCkiego

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Szukasz dobrego ubezpieczenia, którego zakup nie będzie jedynie przykrym obowiązkiem? OC wprawdzie jest obowiązkowe, ale w jego ramach poszczególni ubezpieczyciele oferują różne usługi dodatkowe. Aviva wraz z dziennikarzem motoryzacyjnym, Adamem Kornackim stworzyła wyjątkową ofertę, która z powodzeniem łączy najwyższy standard z dobrą ceną - OC w standardzie KOrnaCkiego. Sprawdź.

 

 

Co zyskujesz?

  • Szkołę Bezpiecznej Jazdy gratisJeżeli przydarzy Ci się wypadek, będziesz miał możliwość skorzystania z wyjątkowej lekcji na torze w Szkole Bezpiecznej Jazdy. Aviva pokryje koszty takiego szkolenia.

    Dowiedz się więcej>
  • Bezpłatą polisę Assistance na Europę Otrzymasz polisę w wariancie podstawowym, obowiązującą w całej Europie (za wyjątkiem Rosji). Dzięki niej możesz liczyć na: holowanie pojazdu, transport kierowcy i pasażerów do miejsca odholowania auta, samochód zastępczy, parkowanie (do 100 zł), a także szybki dostęp do informacji medycznej oraz do bazy warsztatów naprawczych

    Zobacz więcej>
  • Bezpośredni kontakt z dedykowanym likwidatorem szkodyZgłoszoną sprawę od początku do końca poprowadzi jedna osoba. Wiemy, jak ważna jest szybka i sprawna likwidacja szkody.
  • Bezpłatne holowanie samochodu osoby poszkodowanej Zadbamy nie tylko o Twój samochód, ale także o pojazd drugiego uczestnika stłuczki i odholujemy go do warsztatu, jeśli do zdarzenia doszło z Twojej winy.
  • Bezpłatny Certyfikat Zielona KartaW kilku krajach Europy i jej najbliższych okolicach oprócz OC nadal potrzebna jest Zielona Karta. Mając OC w Avivie, otrzymasz ją za darmo i bez wychodzenia z domu, gdy tylko będzie Ci potrzebna.
  • Możliwość płatności w ratach Rozumiemy, że wykupienie obowiązkowego OC może być poważnym obciążeniem dla portfela. Dlatego umożliwiamy Ci rozłożenie płatności na raty.

Oczekujesz więcej?

W każdej chwili masz możliwość rozszerzenia swojej polisy OC o dodatkowe korzyści (tzw. umowy dodatkowe). Sprawdź, co zyskujesz, klikając na wybraną ikonę.

Assistance

Pomoc finansowa

po wypadku

Pomoc prawna

Ubezpieczenie

szyb

Pakiet

usług dodatkowych

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują właściwe przepisy prawa.

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

801 28 28 28
zwiń / rozwiń