Ubezpieczenie NNW Wsparcie finansowe dla kierowcy i pasażera, jeśli ucierpieli w wypadku

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Po wypadku zajmuj się sobą i bliskimi, a nie pieniędzmi

Jeśli niebezpieczne zdarzenie na drodze zakończy się śmiercią lub trwałym uszczerbkiem na zdrowiu któregoś z uczestników wypadku, możesz liczyć na naszą pomoc finansową. Wypłacimy Ci pieniądze, które mogą przydać się na leczenie lub formalności, gdyby zdarzyło się najgorsze.

Czym jest Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w Aviva?

To polisa, która zapewnia pomoc finansową, jeśli ubezpieczeni ucierpieli w jadącym samochodzie albo podczas wsiadania lub wysiadania z auta. Wykupuje się je jako umowę dodatkową do ubezpieczenia OC i AC.

Co zyskujesz?

  • Pieniądze na leczenie po wypadku Jeśli Ty lub Twoi bliscy ucierpieliście w wyniku wypadku samochodowego i doznaliście trwałego uszczerbku na zdrowiu, gwarantujemy wsparcie finansowe, które możesz wykorzystać na dowolny cel, np. na leczenie, rehabilitację, zakup sprzętu medycznego lub na opłacenie kosztów pogrzebu, gdyby wydarzyło się najgorsze.
  • Nawet 1000 euro na pokrycie kosztów operacji plastycznej Jeżeli w wyniku wypadku konieczne będzie przeprowadzenie operacji plastycznej, pokryjemy związane z tym wydatki do wysokości 1000 euro.
  • Dodatkową polisę, chroniącą Cię także przed skutkami innych wypadków w Twoim życiu Na naszą pomoc finansową możesz liczyć nie tylko w związku z wypadkiem samochodowym. Decydując się na wariant rozszerzony, otrzymasz także ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w innych sytuacjach. Ten wariant dostępny jest jedynie w sprzedaży przez internet lub telefon.

 

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-samochod. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać na infolinii Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki
i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń