Pakiet usług dodatkowych Car SPA, bilety do kina oraz ochrona Twojej elektroniki w zagranicznej podróży.

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji

Stłuczka czy wypadek to przykre doświadczenie nie tyko dla Ciebie, ale także dla Twojego samochodu. Na pewno chciałbyś, aby z takiego zdarzenia wyszedł bez szwanku. W Avivie zadbamy o wygląd Twojego auta po wypadku. Podczas, gdy Twój samochód będzie w warsztacie, my zaprosimy Ciebie i Twoją najbliższą osobę do kina. To nie jedyne miłe niespodzianki, jakie czekają na naszych klientów.

Czym jest Pakiet usług dodatkowych?

To dodatkowy pakiet usług, na który można zdecydować się w momencie zawierania umowy OC lub AC. Koszt takich usług to jedyne 9 zł za każdą z opcji dodatkowych.

Co zyskujesz?

  • Car SPA, czyli poprawę wyglądu samochodu Po uprzednim naprawieniu pojazdu, możesz wybrać jedno z dwóch świadczeń polegających na polerowaniu lakieru lub na czyszczeniu tapicerki.
  • Ubezpieczenie opon W przypadku uszkodzenia opony pojazdu możesz liczyć na naszą pomoc, która polegać będzie m.in. na wymianie opon bądź transporcie Twojego auta do warsztatu, gdzie opona zostanie naprawiona.
  • Ochronę elektroniki w zagranicznej podróży W przypadku uszkodzenia w następstwie napaści albo kradzieży, kradzieży z włamaniem, rozboju, podczas których utracony został sprzęt elektroniczny, zapewnimy Ci dojazd do sklepu ze sprzętem RTV, a także pomoc tłumacza przy zgłoszeniu kradzieży. Dodatkowo zostanie Ci wypłacone jednorazowe świadczenie w kwocie 300 EUR na pokrycie kosztu odtworzenia utraconego sprzętu.

 

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania odszkodowań ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-samochod. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać na infolinii Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki
i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń