Pakiet OC/AC W standardzie KOrnACkiego

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Obowiązkowe OC nie chroni Twojego samochodu, a jedynie Ciebie przed poniesieniem kosztów za spowodowanie szkody. Jeśli nie chcesz zamartwiać się o swoje auto, wykup pakiet OC/AC w Standardzie KOrnACkiego.

 

 

Co zyskujesz?

 • Do 80% zniżek Kupując pakiet OC/AC otrzymasz nawet 20% zniżki. Dodatkowo możesz uzyskać nawet 60% upustu za bezszkodową jazdę, który można przenieść na współmałżonka. Uwzględnimy też zniżki przyznane Ci przez poprzedniego ubezpieczyciela.

  Oblicz składkę >
 • Bezpłatną polisę Assistance na EuropęOtrzymasz polisę w wariancie Podstawowym obowiązującą w całej Europie (za wyjątkiem Rosji). W jej ramach możesz liczyć na holowanie pojazdu, transport kierowcy i pasażerów do miejsca holowania auta, samochód zastępczy, parkowanie w kwocie 100 zł, a także szybki dostęp do informacji medycznej oraz dotyczącej warsztatów naprawczych.

  Zobacz rozszerzone warianty Assistance >
 • Szkołę Bezpiecznej Jazdy gratisJeżeli przydarzy Ci się wypadek, będziesz miał możliwość skorzystania z wyjątkowej lekcji w Szkole Bezpiecznej Jazdy. Aviva pokryje koszty takiego szkolenia. To nasz prezent dla Ciebie, ponieważ zależy nam na Twoim bezpieczeństwie.

  Dowiedz się więcej>
 • Bezpośredni kontakt z dedykowanym likwidatorem przy zgłaszaniu szkódTwoją sprawę od początku do końca poprowadzi jedna osoba, ponieważ wiemy, jak ważna jest dla Ciebie szybka i sprawna likwidacja szkody.
 • Ułatwiony dostęp do wszelkich naprawPosiadamy sieć autoryzowanych serwisów naprawczych, na bieżąco informujących o postępach i zakończeniu naprawy za pośrednictwem SMS-ów.
 • Samochód zastępczy i dwuletnią gwarancję na wykonanie naprawyWspółpracujące z nami warsztaty zapewniają dwuletnią gwarancję na wykonane naprawy i udostępniają samochód zastępczy na okres do 14 dni.
 • Środki na zakup nowego autaJeśli Twój samochód zostanie skradziony, otrzymujesz fundusze na zakup nowego auta (pod warunkiem, że wiek Twojego pojazdu to mniej niż rok, został on zakupiony w Polsce w autoryzowanej sieci dealerskiej, nie został uszkodzony, a Ty jesteś jego pierwszym właścicielem).
 • Ubezpieczenie fotelików dziecięcychW cenie polisy otrzymujesz ubezpieczenie aż dwóch fotelików dla Twoich dzieci.  

Oczekujesz więcej?

W każdej chwili masz możliwość rozszerzenia swojej polisy OC o dodatkowe korzyści (tzw. umowy dodatkowe). Sprawdź, co zyskujesz, klikając na wybraną ikonę.

 

Assistance

Pomoc finansowa

po wypadku

Pomoc prawna

Ubezpieczenie

szyb

Pakiet

usług dodatkowych

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

801 28 28 28
zwiń / rozwiń