Pakiet OC/AC Z wysokim standardem Autocasco

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Obowiązkowe OC nie chroni Twojego samochodu, a jedynie Ciebie - przed poniesieniem kosztów, gdy wyrządzisz szkodę. Swój samochód chronisz dzięki Autocasco. Jeśli więc nie chcesz zamartwiać się o swoje auto, kup nasz pakiet OC/AC i zobacz co dzięki niemu zyskujesz.
 

 

Co zyskujesz?

Atrakcyjne zniżki nawet do – 80%
- 20% zniżki za pakiet
- 60% upustu za bezszkodową jazdę
- uwzględniamy też historię ubezpieczenia od poprzedniego ubezpieczyciela
- jeśli do tego ubezpieczysz drugi samochód, dostaniesz dodatkową zniżkę podczas rozmowy z naszym konsultantem.
Pamiętaj też o naszym czacie, na którym możesz negocjować ceny!

Szkoła Bezpiecznej Jazdy gratis
Gdy przytrafi Ci się stłuczka, otrzymasz od nas gratis cały dzień w Szkole Bezpiecznej Jazdy. W sposób kontrolowany i w bezpiecznych warunkach nauczysz się:
- jak hamować na śliskiej nawierzchni na prostej i na zakręcie
- jak pokonać przeszkodę na drodze i nie wypaść z trasy
- jak zapanować nad autem w poślizgu i jak bezpiecznie wyjść na prostą 

Pokryjemy koszty takiego szkolenia oraz dostarczymy Ci sporą dawkę adrenaliny. To nasz prezent dla Ciebie, ponieważ zależy nam na Twoim bezpieczeństwie.

Dowiedz się więcej >>

Wypłata bez potrąceń
Oferujemy nieredukcyjną sumę ubezpieczenia. Oznacza to, że po wypłacie odszkodowania nie obniżymy wartości Twojego samochodu o wypłaconą kwotę.
Naprawa z użyciem części oryginalnych
Jeśli Twój samochód ma mniej niż 5 lat, to nie musisz dopłacać składki, abyśmy w przypadku naprawy wymienili jego części na oryginalne.
Wygodna likwidacja szkody
Wolisz otrzymać gotówkę czy wygodniej Ci wstawić samochód do warsztatu? Nie musisz podejmować tej decyzji przy zawieraniu ubezpieczenia. Decydujesz dopiero po wypadku, gdy już znasz rozmiary szkody. To nas wyróżnia na rynku.
Rozliczenie bezgotówkowe bez amortyzacji
Oznacza to, że jeśli naprawiasz swój samochód wstawiając go do warsztatu współpracującego z Avivą, to nie potrącimy od wypłaconego odszkodowania kosztów amortyzacji, czyli zużycia części Twojego pojazdu.
Samochód zastępczy na czas naprawy - aż do 14 dni!
Otrzymujesz go podczas naprawy w sieciach partnerskich Avivy. Listę warsztatów znajdziesz tutaj.
Assistance Podstawowy na Europę gratis (z wyłączeniem Rosji)
W wariancie Podstawowym, który dołączamy do każdej polisy, możesz liczyć na naszą pomoc, gdy:
- będziesz miał kolizję - odholujemy Twoje auto do warsztatu (nawet do 100 km), a Tobie i Twoim pasażerom zapewnimy transport
- po kolizji będziesz potrzebować samochodu zastępczego - otrzymasz go na okres do 3 dni; opłacimy także parkowanie (do wysokości 100 zł) - taka usługa jest przydatna zwłaszcza w weekendy, gdy warsztaty nie pracują
- będziesz potrzebować informacji - dajemy szybki dostęp do informacji medycznej oraz dotyczącej warsztatów naprawczych.

Assistance Rozszerzony w promocyjnej cenie 89 zł (rocznie)
Możesz dokupić ten wariant w trakcie trwania umowy, np. przed wakacjami czy feriami. W tym wariancie po wypadku lub kradzieży auta otrzymujesz:
- pojazd zastępczy na 5 dni w całej Europie, z opcją podstawienia auta albo jego odbioru
- w razie potrzeby opłacimy Ci również 3 doby w hotelu 3-gwiazdkowym dla wszystkich podróżujących
- odholujemy Twój pojazd nawet 200 km po wypadku lub awarii, a także usprawnimy Ci auto na miejscu (lub też odholujemy), jeśli np. zatrzaśniesz kluczyki lub zalejesz swojego diesla benzyną.

Chcesz jeszcze więcej? Sprawdź Assistance Maksymalny.  

Bezpośredni kontakt z dedykowanym likwidatorem
Twoją sprawę od początku do końca poprowadzi ta sama osoba. W dodatku osoba decyzyjna, więc już podczas pierwszej rozmowy dowiesz się o dalszych krokach i przysługujących świadczeniach, np. na ile dni przysługuje Ci samochód zastępczy.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód
Już nie musisz kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy, aby dostać odszkodowanie. Twoją szkodą zaopiekujemy się my. Podobnie, jak samochodem. Jeśli masz ulubiony warsztat, wskaż go nam - my zajmiemy się resztą. Dowiedz się więcej>>

Środki na zakup nowego auta
Jeśli ktoś ukradnie Ci samochód, otrzymasz odszkodowanie w wysokości kwoty z faktury. Nagradzamy w ten sposób kierowców, którzy decydują się na zakup nowego, bezpiecznego auta, prosto z salonu. Jeśli więc wiek Twojego pojazdu to mniej niż rok, został on zakupiony w Polsce w autoryzowanej sieci dealerskiej i Ci go ukradli, to dostaniesz odszkodowanie w takiej kwocie, jaką wydałeś na swoje nowe auto.
Ubezpieczenie 2 fotelików dziecięcych
W cenie polisy autocasco otrzymasz nawet 300 zł odszkodowania za każdy z dwóch fotelików, jeśli ulegną uszkodzeniu w wypadku.

 

Oczekujesz więcej?

W każdej chwili masz możliwość rozszerzenia swojej polisy OC o dodatkowe korzyści (tzw. umowy dodatkowe). Sprawdź, co zyskujesz, klikając na wybraną ikonę.

 

Assistance

Pomoc finansowa

po wypadku

Pomoc prawna

Ubezpieczenie

szyb

Pakiet

usług dodatkowych

  Prezentowane umowy to ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych oraz ubezpieczenie autocasco, których stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczeń regulują przepisy prawa, ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

  Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-samochod. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać na infolinii Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

  Jesteś zainteresowany?

  Kup online

  Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki
  i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

  Oblicz składkę

  Kup przez telefon

  Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

  Zamów rozmowę

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  infolinia czynna od poniedziałku do piątku
  w godzinach 8:00-20:00

  +48 22 557 44 44
  zwiń / rozwiń