Szkoła Bezpiecznej Jazdy Gdy liczą się sekundy, warto mieć sprawdzone odruchy

Stwórz swój standard

Pamiętaj: tylko teraz do 80% zniżek na pakiet OC/AC

Gdy przytrafi Ci się stłuczka, otrzymasz od nas gratis cały dzień w Szkole Bezpiecznej Jazdy.

Czym jest Szkoła Bezpiecznej Jazdy?

To szansa na sprawdzenie umiejętności prowadzenia pojazdu w wyjątkowo trudnych warunkach.
Na specjalnie przygotowanym torze wykwalifikowany personel skutecznie poinstruuje Cię w trakcie każdego manewru, a liczba strąconych pachołków pokaże realne efekty. Kilka godzin adrenaliny gwarantowane.

Gdy liczą się sekundy, warto mieć sprawdzone odruchy.

Co zyskujesz?

 • Dreszcz emocji, gdy ślizgasz się po mokrej jezdni
  W sposób kontrolowany i w bezpiecznych warunkach nauczysz się:
  - jak hamować na śliskiej nawierzchni na prostej i na zakręcie
  - jak pokonać przeszkodę na drodze i nie wypaść z trasy
  - jak zapanować nad autem w poślizgu i jak bezpiecznie wyjść na prostą
 • Naukę pod okiem wykwalifikowanych instruktorów
  Dzięki temu możesz skorygować swoje potencjalnie niebezpieczne nawyki. Nauka zaczyna się od właściwego ustawienia fotela, a kończy w symulatorze dachowania, jeśli akurat wybrałeś placówkę, która to oferuje. Niektóre z naszych placówek oferują także jazdę po kręgu poślizgowym lub symulator zderzenia, a nawet spacer w alkogoglach.
 • Satysfakcję po zakończonym kursie
  Bo przecież robisz coś fajnego dla siebie. Jeżeli z powodu wypadku zabrakło Ci wiary we własne siły, po kursie doskonalenia z instruktorem uda Ci się ją odzyskać. Ty i Twoi bliscy poczujecie się bezpieczniej.

Co zrobić, żeby skorzystać?

O czym powinieneś pamiętać?

 • Nieważne, czy jesteś poszkodowanym czy sprawcą stłuczki  – w obu przypadkach masz możliwość doskonalenia siebie jako kierowcy.
 • Pokryjemy koszty Twojego szkolenia. Oferta nie przewiduje wydatków związanych z dojazdem, ale o terminie i miejscu szkolenia zostaniesz poinformowany z dużym wyprzedzeniem.

 

 

Prezentowana umowa to ubezpieczenie assistance, którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-samochod. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać na infolinii Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki
i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń