Ubezpieczenie roczne "Partner w podróży" Ubezpieczenie, które przez 12 miesięcy chroni wszystkie Twoje podróże zagraniczne

Myślisz o ubezpieczeniu?

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Gwarancja szczęśliwych podróży przez cały rok

Dalekie wyjazdy wiążą się z troską o to, by czas spędzony poza domem upłynął nam spokojnie, a w naszym bagażu nie zabrakło żadnej potrzebnej rzeczy. W takich momentach nie można więc zapomnieć o tym, co najważniejsze – o bezpieczeństwie. Przede wszystkim wtedy, gdy podróżujemy często i daleko.

Czym jest ubezpieczenie Roczne „Partner w podróży”

To ochrona na czas wszystkich podróży, które odbędziesz w ciągu 12 miesięcy poza granice Polski. Zakres ubezpieczenia może obejmować cały świat lub Europę.

Co zyskujesz:

 • Możliwość wybrania wariantu ubezpieczenia
  Sam decydujesz o zakresie swojej ochrony. Może ona obejmować podróże po Europie lub po całym świecie. Dodatkowo będziesz mógł  wybrać, jakich usług assitance potrzebujesz.
 • Ochronę podczas dowolnej liczby podróży
  Nieważne jak często będziesz wyjeżdżać i jaki charakter będą miały Twoje podróże. Ubezpieczenie obejmuje zarówno wyjazdy służbowe, jak i prywatne, np. wakacje.
 • Otrzymujesz szeroki zakres assistance
  W razie nieszczęśliwego wypadku, zapewnimy Ci transport do Polski. Pokryjemy zarówno koszty Twojej rekonwalescencji, jak i wizyty bliskiej Ci osoby. W chwili utraty środków płatniczych lub dokumentów, otrzymasz pomoc przy zablokowaniu konta.
 • Zabezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  Jeśli w trakcie wyjazdu wyrządzisz szkodę innej osobie i będziesz zobowiązany wynagrodzić jej stratę, zrobimy to za Ciebie. Pokryjemy też koszty Twojej obrony w razie wezwania do sądu wystosowanego przez osobę żądającą od Ciebie odszkodowania.
 • Więcej czasu dla siebie
  Nie musisz pamiętać o zakupie pojedynczego ubezpieczenia przed każdym wyjazdem. „Partner w podróży” to stała i kompleksowa ochrona przez cały rok.
 • Możliwość rozszerzenia polisy o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
  W ramach ubezpieczenia „Partner w podróży” możesz wybrać pakiet „Moje Bezpieczeństwo”, w którym obok ubezpieczenia podróżnego otrzymasz ubezpieczenie NNW.

Pakiet "Moje bezpieczeństwo"

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń