Ubezpieczenie krótkoterminowe "W podróży" Krótkoterminowe ubezpieczenie „W podróży” obejmujące wyjazd za granicę nie przekraczający 29 dni.

Myślisz o ubezpieczeniu?

Pamiętaj: kupując polisę przez Internet otrzymasz 5% zniżki

Oblicz składkę

Bezpiecznie w każdym miejscu

Planujesz wakacje w Egipcie, zimowy wyjazd na narty albo romantyczny weekend w Paryżu? Koniecznie pomyśl o ubezpieczeniu podróżnym.

Czym jest ubezpieczenie krótkoterminowe „W podróży”?

To ubezpieczenie idealne dla tych, którzy planują jednorazowy, krótkotrwały wyjazd poza granice Polski. Zawierasz je na czas trwania podróży. Gwarantuje niezbędną ochronę zdrowia i mienia oraz pomoc prawno-cywilną w wypadku niespodziewanych zajść. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się już następnego dnia po opłaceniu składki.

Co zyskujesz?

  • Assistance i pokrycie kosztów leczenia Jeżeli podczas podróży zdarzy Ci się zachorować lub ulec nieszczęśliwemu wypadkowi, zapłacimy za Twoją opiekę zdrowotną (m.in. za wizyty lekarskie, badania krwi, RTG, EKG, USG, leczenie w szpitalu, leczenie stomatologiczne w razie ostrych stanów zapalnych, napraw lub zakupu okularów i protez). W razie potrzeby rozpoczniemy akcję poszukiwawczą w górach i na morzu.
  • Zabezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Jeśli w trakcie wyjazdu wyrządzisz szkodę innej osobie i będziesz zobligowany do wynagrodzenia jej straty, zrobimy to za Ciebie. Pokryjemy też koszty Twojej obrony, kiedy otrzymasz wezwanie do sądu wystosowane przez osobę żądającą od Ciebie odszkodowania.
  • Ochronę bagażu i sprzętu sportowego Wszystkie rzeczy, które zabierasz ze sobą w podróż, zaczną być chronione w chwili, gdy wyjdziesz z domu. Ubezpieczeniem obejmiemy Twój bagaż oraz sprzęt sportowy (np. narty, rower, deskę do surfowania) na wypadek kradzieży, zniszczenia czy uszkodzenia (w przypadku sprzętu sportowego także, jeżeli uszkodzisz swój sprzęt na skutek nieszczęśliwego wypadku).
  • Pomoc w razie nieszczęśliwych wypadków Ubezpieczenie obejmuje również skutki nieszczęśliwych wydarzeń, takie jak uszkodzenie ciała powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć.

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.  Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Kup online

Kupując polisę online możesz liczyć na 5% zniżki i dodatkowe korzyści. Obliczenie składki zajmie Ci tylko 2 minuty.

Oblicz składkę

Masz pytanie? Zadzwoń

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń