Pakiet premium "Twój Dom" Kompleksowa ochrona Twojego Domu. Gdy mieszkasz, budujesz lub wypoczywasz

Myślisz o ubezpieczeniu?

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Zamów rozmowę

Otocz swój dom pełną opieką

Zadbaj o to, by w domu czuć się bezpiecznie i komfortowo. Im większa ochrona, tym mniej zmartwień, dlatego warto zabezpieczyć się przed skutkami jak największej liczby przykrych zdarzeń. Pamiętaj, że dzięki temu zapewnisz spokój również pozostałym domownikom.

Czym jest pakiet premium, czyli ubezpieczenie „Twój Dom”?

Ofertą o najszerszym zakresie, która ochroni Twój dom lub mieszkanie przed wieloma zagrożeniami lub zrekompensuje Ci ich skutki. Jedną polisą ubezpieczysz zarówno dom lub mieszkanie, dom letniskowy lub dom w budowie oraz zapewnisz sobie komfortowy urlop z ubezpieczeniem w podróży

Co zyskujesz?

  • Ubezpieczenie od zalania, przepięcia i innych zdarzeń losowych Uzyskasz pomoc pieniężną w ciągu zaledwie 10 dni, a także, jeśli poszerzysz zakres umowy, zabezpieczymy finansowo Twój dom przed powodzią i opadami atmosferycznymi.
  • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem lub rozboju Obejmiemy ochroną cenne przedmioty znajdujące się w Twoim domu: biżuterię, dzieła sztuki, komputery czy aparaty fotograficzne, a także elementy stałe takie jak np. drzwi i okna.
  • Ubezpieczenie od kradzieży elementów zewnętrznych Ubezpieczymy przedmioty znajdujące się na zewnątrz mieszkania lub domu, takie jak: napędy do bram, elementy ogrodzenia czy siłowniki i wypłacimy Ci odszkodowanie, jeśli zostaną uszkodzone lub utracone w wyniku kradzieży.
  • Ubezpieczenie od dewastacjiZwrócimy Ci koszty naprawy i zrekompensujemy straty, jeśli część Twojego domu lub znajdujących się w nim przedmiotów ulegnie uszkodzeniu w wyniku aktu wandalizmu: np. ktoś rzuci kamieniem w okno.
  • Ubezpieczenie od stłuczenia Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zbijesz płytę grzewczą, szyby okienne, szklane elementy budynku lub mebli, akwaria bądź inne kruche przedmioty znajdujące się w Twoim domu.
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Otrzymasz wsparcie, jeśli w zdarzeniu, za który odpowiedzialność ponosisz Ty lub Twoi bliscy ucierpi w jakiś sposób osoba trzecia: np. Twoje dziecko pomaże ściany domu obok lub zalejesz sąsiada z dołu. Ubezpieczenie działa również poza domem: np. jeśli potrącisz kogoś na nartach lub zepsujesz telewizor w hotelowym pokoju. To my wówczas wypłacamy odszkodowanie osobie poszkodowanej.
  • Gwarancję wypłaty świadczenia w ciągu 10 dni roboczychDajemy Ci pewność, że Twój wniosek o wypłatę odszkodowania rozpatrzymy w terminie 10 dni roboczych. W przeciwnym razie, otrzymasz od nas dodatkowe odszkodowanie powiększone o kwotę stanowiącą równowartość rocznej składki. Dowiedz się więcej >

Assistance domowe i medyczne

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-dom. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać dzwoniąc na infolinię Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u agentów ubezpieczeniowych Towarzystwa.

Jesteś zainteresowany?

Znajdź placówkę lub agenta

Wyszukaj agenta lub placówkę w swojej okolicy. Jesteśmy w całej Polsce.

Szukaj

Zostaw kontakt, umówimy Cię z agentem

 Zostaw kontakt do siebie, a my umówmy Cię z agentem w Twojej okolicy w wygodnym dla Ciebie terminie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń