Pakiet standard "W Domu" Kompleksowa ochrona Twojego mieszkania oraz home assistance w prezencie

Myślisz o ubezpieczeniu?

Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy bezpłatnie

Dbaj o Twoje najważniejsze miejsce na świecie

Miej pewność, że nic nie zakłóci na dłużej spokoju Tobie i bliskim w Twoim domu. Spójrz w przyszłość i zastanów się, czy perspektywa pożaru, zalania lub włamania jest aż tak nierealna? My dajemy Ci gwarancję, że cokolwiek się wydarzy, szybko i sprawnie uporasz się ze skutkami tego zdarzenia. Zatroszczymy się o Ciebie i Twój dom.

 

 

Czym jest ubezpieczenie domu i mieszkania „W Domu”?

To ubezpieczenie zapewniające Ci wsparcie finansowe w przypadku szeregu zdarzeń: od pożaru po pogryzienie sąsiada przez Twojego psa. Wybierasz zakres ubezpieczenia zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami, a dodatkowo otrzymujesz bezpłatne home assistance, czyli szybką, fachową pomoc w razie nagłych awarii i usterek.

Co zyskujesz?

  • Ubezpieczenie od pożaru i innych zdarzeń losowych Uzyskasz pomoc pieniężną w razie pożaru, wybuchu, zalania, uszkodzeń od huraganu, uderzenia pioruna, upadającego drzewa i innych zdarzeń, a także, jeśli poszerzysz zakres umowy, zabezpieczymy finansowo Twój dom przed powodzią i deszczem.
  • Ubezpieczenie od dewastacji Zwrócimy Ci koszty naprawy i zrekompensujemy straty, jeśli część Twojego domu lub znajdujących się w nim przedmiotów ulegnie uszkodzeniu w wyniku aktu wandalizmu: np. ktoś rzuci kamieniem w okno.
  • Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem lub rozboju Obejmiemy ochroną cenne przedmioty znajdujące się w Twoim domu: biżuterię, dzieła sztuki, drogi sprzęt itp., a także elementy stałe takie jak np. drzwi i okna.
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym Otrzymasz wsparcie, jeśli w wyniku zdarzenia , za który odpowiedzialność ponosisz Ty lub Twoi bliscy ucierpi w jakiś sposób osoba trzecia: np. Twoje dziecko pomaże ściany domu obok lub zalejesz sąsiada z dołu. Ubezpieczenie działa również poza domem: np. jeśli potrącisz kogoś na nartach lub zepsujesz telewizor w hotelowym pokoju. To my wówczas wypłacamy odszkodowanie osobie trzeciej.
  • Ubezpieczenie kosztów najmu mieszkania lub domu zastępczego Może się zdarzyć, że sytuacja nie pozwoli Ci mieszkać w Twoim domu - np. będziesz go remontować po pożarze. Wówczas zwrócimy Ci koszty wynajmu mieszkania lub domu, w którym czasowo zamieszkasz.
  • Gwarancję wypłaty świadczenia w ciągu 10 dni roboczych Dajemy Ci pewność, że Twój wniosek o wypłatę odszkodowania rozpatrzymy w terminie 10 dni roboczych. W przeciwnym razie oprócz odszkodowania otrzymasz zwrot składki z polisy, z której zgłaszasz szkodę. Dowiedz się więcej >

Informacje dodatkowe

Prezentowana umowa to ubezpieczenie z Działu II załącznika do ustawy z dnia 11 września 2015 roku o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej („pozostałe ubezpieczenia osobowe i ubezpieczenia majątkowe”), którego stroną jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (Towarzystwo). Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter informacyjny, przybliżający w sposób ogólny charakter oraz zakres ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia i załączniki do tego dokumentu, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.

Dokumenty dostępne są powyżej oraz na stronie www.aviva.pl/dokumenty-dom. Ponadto wszelkie informacje w powyższym zakresie można uzyskać na infolinii Towarzystwa (tel. +48 22 557 44 44) oraz u jego agentów ubezpieczeniowych.

Jesteś zainteresowany?

Kup przez telefon

Kupując polisę przez telefon możesz liczyć na dodatkowe zniżki i korzyści oraz pomoc konsultanta w wyborze najlepszego wariantu dla Ciebie.

Zamów rozmowę

Masz pytanie? Zadzwoń!

infolinia czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-20:00

+48 22 557 44 44
zwiń / rozwiń