Bezpłatne badania i zniżki

Dodatek do ubezpieczenia Twoje Życie

Co otrzymujesz?

Z ubezpieczeniem Twoje Życie otrzymujesz pakiet badań kontrolnych i zniżki na dodatkowe badania w LUX MED.

Bezpłatne badania kontrolne

Dzięki badaniom łatwo sprawdzisz stan swojego zdrowia - bezpłatnie wykonasz m.in. specjalistyczne badanie krwi. Ich wartość to ok. 400 zł. Zakres badań znajdziesz w regulaminie.

20% zniżki na badania genetyczne

Dzięki badaniom możesz ocenić ryzyko zachorowania na nowotwory dziedziczne – w tym tak częste jak nowotwory piersi, jajnika i prostaty.

Badania wykorzystują nowoczesną metodę sekwencjonowania nowej generacji (NGS).

10% zniżki na badania specjalistyczne

W ramach badań specjalistycznych są do wyboru trzy pakiety dla kobiet i trzy dla mężczyzn.

Więcej informacji znajdziesz na stronie LUX MED

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

Jak skorzystać z badań?

Badania kontrolne

Na badania kontrolne nie musisz się umawiać. Wystarczy, że udasz się do jednej z ponad 100 placówek medycznych Grupy LUX MED i placówek współpracujących oraz pokażesz swój dowód osobisty.

Znajdź placówkę medyczną

Badania genetyczne

Na badania genetyczne umówisz się online. Szczegółowe informacje oraz kod uprawniający do 20% zniżki znajdziesz po zalogowaniu do serwisu MojaAviva.

Przejdź do MojejAvivy

Badania specjalistyczne

Na badania specjalistyczne umówisz się telefonicznie. Szczegółowe informacje oraz kod uprawniający do 10% zniżki znajdziesz po zalogowaniu do serwisu MojaAviva.

LUX MED tymczasowo wstrzymał realizację badań specjalistycznych z uwagi na bezpieczeństwo medyczne Pacjentów podczas epidemii koronawirusa. 


Przejdź do MojejAvivy

Częste pytania

Kto może skorzystać z oferty?

Z ilu badań mogę skorzystać? Czy są jakieś ograniczenia?

Jak pobrać kody zniżkowe?

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pełny opis ubezpieczenia znajduje się w jego ogólnych warunkach i załącznikach do tego dokumentu zamieszczonych na stronach: www.aviva.pl/twoje-zycie oraz www.aviva.pl/owu. Szczegółowe zasady korzystania z rabatów znajdują się w regulaminie akcji promocyjnych, które są również zamieszczone na tych stronach.