Nowa Perspektywa

Nawet do 800 000 zł na utrzymanie standardu życia

Gdy nie będziesz mógł pracować

Zadbaj o dobrą jakość życia, niezależnie od okoliczności

Umowa dodatkowa w razie niezdolności do pracy zapewni Ci wypłatę pieniędzy, jeśli po chorobie lub wypadku nie będziesz mógł samodzielnie zarabiać na życie.  Dzięki tym środkom łatwiej będzie Ci zadbać o standard życia, opłacić leczenie czy rehabilitację. 

Podstawowe korzyści

  • Wsparcie finansowe, jeśli będziesz trwale i całkowicie niezdolny do pracy.
  • Szeroki zakres ochrony
    Świadczenie przysługuje nie tylko wtedy, gdy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek. Pieniądze otrzymasz również wówczas, jeśli niezdolność do pracy będzie konsekwencją choroby.
  • Wysoką wypłatę (nawet do 800 tys. zł)
    Ubezpieczenie gwarantuje Ci wysokie zabezpieczenie – wypłacimy 100% sumy ubezpieczenia z umowy.

Sprawdź, jaki jest zakres ochrony

Co zapewnia ubezpieczenie? 

  • Wypłatę 100% sumy ubezpieczenia w razie całkowitej i trwającej co najmniej 12 miesięcy niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek pracy, która ma charakter trwały i nieodwracalny. 

Szczegółowe informacje znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia. 

Potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia?

Rozważ ubezpieczenie składki za polisę. Dzięki tej umowie dodatkowej przejmiemy opłacanie składek  już od 7. miesiąca Twojej całkowitej niezdolności do wykonywania pracy zgodnej z wykształceniem lub nabytymi umiejętnościami zawodowymi (niezdolność nie musi mieć trwałego charakteru).

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pełny opis ubezpieczenia znajduje się w jego ogólnych warunkach i załącznikach do tego dokumentu zamieszczonych powyżej oraz na stronach www.aviva.pl/owu.