Ubezpieczenia majątkowe i OC

Serwis informacyjny dla brokerów ubezpieczeniowych

Kontakt

Eksperci Avivy

Biuro Główne


Oddział Warszawa

Oddział Gdańsk

Marzena Burza

Dyrektor ds Sprzedaży i Oddziałów

tel.: 784438301

e-mail: Marzena.Burza@aviva.com

Maciej Błaszczyk

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych

tel.: 608533878

e-mail: Maciej.Blaszczyk@aviva.com

Agata Górska

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych
tel.: 664458872

e-mail: Agata.Gorska@aviva.com

Marek Woszczyna

Dyrektor ds. Ubezpieczeń OC

tel.: 662004729

e-mail: Marek.Woszczyna@aviva.com

Joanna Prekiel

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych

tel.: 668173808

e-mail: Joanna.Prekiel@aviva.com

Piotr Stachowiak

Ekspert Ubezpieczeń Cargo
tel.: 607146977

e-mail: Piotr.Stachowiak@aviva.com

Andrzej Szefler

Ekspert Ubezpieczeń OC
tel.: 514196991

e-mail: Andrzej.Szefler@aviva.com

Dariusz Odzeniak

Ekspert Ubezpieczeń majątkowych

tel.: 784042871
e-mail: Dariusz.Odzeniak@aviva.com

Paweł Okraszewski

Ubezpieczenia Majątkowe
tel.: 572885703
e-mail: Pawel.Okraszewski@aviva.com

Paweł Cirkot

Ekspert Ubezpieczeń OC

tel.: 572885723

e-mail: Pawel.Cirkot@aviva.com

Marek Kuczyński

Ubezpieczenia Majątkowe
tel.: 780039720

e-mail: Marek.Kuczynski@aviva.com

Marzena Sajko

Ubezpieczenia Majątkowe, zapytania przetargowe
tel.: 572885702

e-mail: Marzena.Sajko@aviva.com

Robert Szyszka

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Majątkowych
tel.: 728346254

e-mail: Robert.Szyszka@aviva.com

Izabela Stasiuk

Ubezpieczenia Majątkowe
tel.: 572885158

e-mail: Izabela.stasiuk@aviva.com




Artur Zielonka

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych

tel.: 797901345

e-mail: Artur.Zielonka@aviva.com

Monika Adamus 

Ubezpieczenia Majątkowe
tel.: 789217370

e-mail: Monika.Adamus@aviva.com

 

 

Bartosz Buliński

Ubezpieczenia Majątkowe
tel.: 572660235

e-mail: Bartosz.Bulinski@aviva.com

 

 

Joanna Kuć

Ubezpieczenia OC
tel.: 572660211

e-mail: Joanna.Kuc@aviva.com

 

 

Oddział Katowice

 

Oddział Poznań

 

Oddział Wrocław

 

Joanna Gizdol

Ekspert Ubezpieczeń OC
tel.: 519320960

e-mail: Joanna.Gizdol@aviva.com

Krystyna Strzałko

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych

tel.: 601773371

e-mail: Krystyna.Strzalko@aviva.com

Krzysztof Kogut

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych

tel.: 728835493

e-mail: Krzysztof.Kogut@aviva.com

Grzegorz Bryś

Ekspert Ubezpieczeń CAR

tel.: 506956422

e-mail: Grzegorz.Brys@aviva.com

Bernadeta Beata Ceranek

Ekspert Ubezpieczeń Majątkowych
tel.: 664707881

e-mail: BernadetaBeata.Ceranek@aviva.com

Agnieszka Otta

Ubezpieczenia Majątkowe
tel.: 572884948

e-mail: Agnieszka.Otta@aviva.com