Kontakt do Biur Regionalnych

Mapa biur regionalnych Aviva
Dyrektor Regionalny Koordynator Sprzedaży Biuro Regionalne

Anna Grzesiuk

tel.: 608-639-950

e-mail: Anna.Grzesiuk@aviva.com

Justyna Wołyniec

tel.: 728-389-136

e-mail: Justyna.Wolyniec@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Baczyńskiego 2, 

19-300 Ełk

Mirela Stępniewska

tel.: 606-648-067

e-mail: Mirela.Stepniewska@aviva.com

Małgorzata Korgul

tel.: 780-039-730

e-mail: Malgorzata.Korgul@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Tadeusza Kościuszki 71, 

87-100 Toruń

Teresa Połoczańska

tel.: 606-946-921

e-mail: Teresa.Poloczanska@aviva.com

Małgorzata Ostrowska

tel.: 662-008-440

e-mail: Malgorzata.Ostrowska@aviva.com

Biuro Regionalne, Al. Grunwaldzka 163,

80-266 Gdańsk

Cezary Grzybowski

tel.: 601-865-848, 502-722-089

e-mail: Cezary.Grzybowski@aviva.com

Sylwia Wojdyła

tel.: 780-039-730

e-mail: Malgorzata.Korgul@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Tadeusza Kościuszki 71,

87-100 Toruń

Teresa Połoczańska

tel.: 606-946-921

e-mail: Teresa.Poloczanska@aviva.com

Małgorzata Ostrowska

tel.: 798-993-656

e-mail: Sylwia.Wojdyla@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Dąbrówki 13,

40-081 Katowice

Agnieszka Kastarynda

tel.: 608-556-189

e-mail: Agnieszka.Kastarynda@aviva.com

Lucyna Golc

tel.: 608-058-820

e-mail: Lucyna.Golc@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. św. Leonarda 1/31,

25-311 Kielce

 

Agnieszka Lamparska

tel.: 602-678-281

e-mail: Agnieszka.Lamparska@aviva.com

Biuro Regionalne, Al. Kościuszki 103/105,

90-441 Łódź

Daria Klóska

tel.: 697-608-428

e-mail: Daria.Kloska@aviva.com

Izabella Mikulska

tel.: 798-993-785

e-mail: Izabella.Mikulska@aviva.com

Biuro Regionalne, Al. Solidarności 46,

60-101 Poznań

Ela Kiec

tel.: 604-966-913

e-mail: Elzbieta.Kiec@aviva.com

Anna Kajzer

tel.: 508-001-413

e-mail: Anna.Kajzer@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Poniatowskiego 8,

35-026 Rzeszów

Tomasz Pawlisz

tel.: 601-729-636

e-mail: Tomasz.Pawlisz@aviva.com

Katarzyna Rębacz

tel.:780-039-724

e-mail: Katarzyna.Rebacz@aviva.com

Biuro Regionalne, al. Piastów 30,

71-064 Szczecin

Katarzyna Iwaniuk 

514-197-735 

Katarzyna.Iwaniuk@aviva.com

Katarzyna Oleksiak

tel.: 798-993-625

e-mail: Katarzyna.Oleksiak@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Inflancka 4A,

00-189 Warszawa

 

Magdalena Grabowska

tel.: 798-993-751

e-mail: Magdalena.Grabowska-Kuca@aviva.com

Biuro Regionalne, ul. Sucha 2,

50-086 Wrocław