Grupowe ubezpieczenie na życie Zespół

Wsparcie finansowe dla pracownika i jego bliskich w razie nieprzewidzianego

Zapewnij ochronę sobie i swoim współpracownikom

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma jej wartością są Twoi pracownicy. Możesz zadbać o ich poczucie bezpieczeństwa, proponując grupowe ubezpieczenie na życie. 

Czym jest ubezpieczenie grupowe Zespół?

To unikalne ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu zapewnisz sobie i swoim pracownikom ochronę o bardzo szerokim zakresie.

Co zyskujesz?

 • Możliwość ubezpieczenia już od 2 osób
  Oferujemy ochronę zdrowia i życia niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes tylko z jednym wspólnikiem, czy zatrudniasz więcej osób.
 • Wypłata świadczenia za leczenie operacyjne lub zachowawcze
  Unikatowa opcja Zdrowe Życie oferuje wypłatę świadczenia za leczenie operacyjne albo zachowawcze (również z elementami diagnostyki) przeprowadzone w szpitalu (już od 1 dnia pobytu), a także za zabiegi wykonane w placówkach chirurgii jednego dnia.
 • Wypłata w razie poważnego zachorowania
  Wypłacimy pieniądze w przypadku wystąpienia jednego z 46, 21 lub 11 zachorowań (w tym m.in. udaru, zawału i nowotworu), bądź urazów w połączeniu z niezdolnością do pracy (w zależności od wybranej opcji).
 • Druga opinia lekarska światowej klasy specjalistów
  Umowa dodatkowa Zagraniczna Druga Opinia Medyczna umożliwi konsultację wcześniej postawionej diagnozy z lekarzami najlepszych światowych klinik.
 • Pieniądze, które pomogą w walce z nowotworem
  Świadczenie z tytułu umowy dodatkowej Rakassistance jest wypłacane wraz z rosnącymi potrzebami na każdym etapie leczenia nowotworu (m. in. W momencie postawienia diagnozy, pobytu w szpitalu, odbytego cyklu chemioterapii lub radioterapii, a także w razie rozwiązania stosunku pracy w związku z nowotworem złośliwym).
 • Świadczenia opiekuńcze Assistance
  Dajemy Ci wsparcie m.in. w razie potrzeby organizacji rehabilitacji, wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, zapewnienia transportu medycznego, wizyty lekarza, zakupu leków czy opieki nad dzieckiem.

Dla pracowników

Pomocne informacje dla uczestników ubezpieczenia grupowego

Zgłoszenie zdarzenia lub pomoc z polisy

Jak zgłosić wniosek o wypłatę w razie np. choroby lub wypadku?

Szczegóły ubezpieczenia

Jaki jest zakres ochrony? Jak zmienić dane?

Inwestycje

Sprawdzenie stanu zgromadzonych środków lub zmiana funduszy

Dokumenty

Informacje o ubezpieczeniach, wnioski i formularze

Ten materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zespół jest ubezpieczeniem na życie. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o umowy dodatkowe. Pełny opis ubezpieczenia oraz dostępnych umów dodatkowych znajduje się w ich ogólnych warunkach i załącznikach do tych dokumentów, zamieszczonych na www.aviva.pl/dokumenty-dla-firm.