Grupowe ubezpieczenie na życie Zespół

Wsparcie finansowe dla pracownika i jego bliskich w razie nieprzewidzianego

Zapewnij ochronę sobie i swoim współpracownikom

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma jej wartością są Twoi pracownicy. Możesz zadbać o ich poczucie bezpieczeństwa, proponując grupowe ubezpieczenie na życie. 

Czym jest ubezpieczenie grupowe Zespół?

To unikalne ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niemu zapewnisz sobie i swoim pracownikom ochronę o bardzo szerokim zakresie.

Co zyskujesz?

 • Możliwość ubezpieczenia już od 2 osób
  Oferujemy ochronę zdrowia i życia niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes tylko z jednym wspólnikiem, czy zatrudniasz więcej osób.
 • Wypłata świadczenia za leczenie operacyjne lub zachowawcze
  Unikatowa opcja „Zdrowe Życie” oferuje wypłatę świadczenia za leczenie operacyjne albo zachowawcze (również z elementami diagnostyki) przeprowadzone w szpitalu (już od 1 dnia pobytu), a także za zabiegi wykonane w placówkach chirurgii jednego dnia.
 • Zwrot kosztów za leki
  Opcja „Zdrowe Życie” oferuje także świadczenie lekowe, w ramach którego zwrócimy pieniądze za leki bez konieczności przedstawiania rachunków.
 • Wypłata w razie poważnego zachorowania
  Wypłacimy pieniądze w przypadku jednego z 11 lub 21 rodzajów zachorowań (w tym m.in. udaru, zawału i nowotworu), bądź urazów w połączeniu z niezdolnością do pracy (w zależności od wybranej opcji).
 • Świadczenia opiekuńcze Assistance
  Dajemy Ci wsparcie m.in. w razie potrzeby organizacji rehabilitacji, wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, zapewnienia transportu medycznego, wizyty lekarza, zakupu leków czy opieki nad dzieckiem.
 • Możliwość oszczędzania z myślą o przyszłości
  Jeżeli podpiszesz Klauzulę Kapitałową – umowa ubezpieczenia przekształci się w umowę z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK). Ty i Twoi pracownicy uzyskacie możliwość gromadzenia kapitału na przyszłość.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

+48 22 557 44 44

Obsługa Klienta poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ubezpieczenie Opiekun  jest grupowym ubezpieczeniem na życie i może zostać zawarty w wersji z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi (UFK) albo w wersji bez UFK. Pełny opis ubezpieczenia, dostępnych umów dodatkowych i ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych (wraz ze wskazaniem ich strategii i ryzyk inwestycyjnych) znajduje się w ogólnych warunkach ubezpieczenia, załącznikach do tych dokumentów, Regulaminie UFK oraz w Dokumencie zawierającym kluczowe informacje, zamieszczonych powyżej.