Ubezpieczenie NNW Grono

Ochrona pracowników i ich rodzin od następstw nieszczęśliwych wypadków

Wsparcie w trudnej sytuacji zdrowotnej dla Ciebie i Twoich pracowników

Każdemu pracodawcy zależy na bezpieczeństwie i zdrowiu swoich pracowników. Warto zadbać o to, by nawet w chwili nieszczęśliwego wypadku otrzymali oni niezbędną pomoc finansową i czuli się pewnie. Aby tak było, wystarczy wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla firm.

Czym jest Ubezpieczenie NNW Grono?

To ochrona dedykowana osobom prowadzącym firmy, które zatrudniają 3 lub więcej pracowników. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków zapewni im pomoc, jeśli znajdą się w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Co zyskujesz

 • Szeroki zakres ubezpieczenia
  W zależności od wybranego zakresu polisy ubezpieczymy Ciebie i Twoich pracowników na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, trwałego uszczerbku na zdrowiu, złamania, oparzenia, trwałej lub czasowej niezdolności do pracy, zawału serca i udaru mózgu. Dodatkowo wypłacimy świadczenie za pobyt w szpitalu, pokryjemy koszty leczenia powypadkowego, rehabilitacji, a także koszty naprawy lub zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.
 • Sam decydujesz, kiedy i jak chcesz chronić swoich pracowników
  Oferujemy Ci pełną ochronę obejmującą nieszczęśliwe wypadki na całym świecie. Sam wybierzesz, czy chcesz chronić swoich pracowników w ciągu 12 miesięcy i przez 24 godziny, czy w konkretnym odcinku czasu, np. podczas pikniku lub kilkudniowego szkolenia.
 • Możliwość objęcia ubezpieczeniem dodatkowych osób
  Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli dopisać do ubezpieczenia również swoje rodziny – dzieci i współmałżonków.

Strefa klienta

Dokonaj zmian w polisie jednym kliknięciem:

 • zgłoszenie wyjazdu
 • zgłoszenie lub usunięcie osoby 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

+48 22 557 44 44

Obsługa Klienta poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty (art. 66 Kodeksu cywilnego).  Stoną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne na aviva.pl. Informacje o produkcie są dostępne na infolinii (tel. 22 557 44 44)  oraz u agentów ubezpieczeniowych Avivy.