Ubezpieczenie podróży służbowych

Opieka nad Twoimi pracownikami podczas ich zagranicznych podróży

Bezpieczna podróż dla Ciebie i Twoich pracowników

Zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy zasługujecie na to, by czuć się komfortowo podczas zagranicznych wyjazdów. Niezależnie od tego, dokąd podróżujecie i jak długo będzie trwał Wasz wyjazd, poczucie bezpieczeństwa zapewni Wam właściwie dobrana ochrona.

Czym jest Ubezpieczenie grupowe „Partner w podróży”?

To idealne rozwiązanie dla pracodawców lub pracowników, którzy często wyjeżdżają za granicę w celach służbowych bądź prywatnych, a także dla osób pracujących czasowo poza granicami Polski.

Co zyskujesz

  • Ochronę podczas wszystkich wyjazdów zagranicznych
    Sam wybierzesz wariant, na zasadzie którego Ty i Twoi pracownicy będziecie chronieni. Możesz zdecydować się na ubezpieczenie obejmujące jednorazowy wyjazd nie dłuższy niż 90 lub 180 dni bądź sięgnąć po ochronę całoroczną. Niezależnie od tego, czy podróżujesz po Europie i do krajów Basenu Morza Śródziemnego czy po całym świecie, będziesz mógł czuć się bezpiecznie.
  • Szeroki zakres ubezpieczenia
    Ty i Twoi pracownicy otrzymacie od nas wsparcie finansowe, jeśli zgubicie swój bagaż podróżny lub zostanie on Wam skradziony. Pokryjemy też koszty Waszego leczenia za granicą i zajmiemy się następstwami nieszczęśliwych wypadków, które Was spotkają. Ubezpieczenie obejmuje dodatkowo odpowiedzialność cywilną.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

+48 22 557 44 44

Obsługa Klienta poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty (art. 66 Kodeksu cywilnego).  Stoną umowy jest Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują ogólne warunki ubezpieczenia dostępne na aviva.pl. Informacje o produkcie są dostępne na infolinii (tel. 22 557 44 44)  oraz u agentów ubezpieczeniowych Avivy.