Objęliśmy ochroną
29 000 medyków

Zapisy na bezpłatne ubezpieczenie zakończone

Dziękujemy za Wasze poświęcenie w ratowaniu naszego zdrowia i życia

Objęliśmy ochroną ubezpieczeniową 29 000 pracowników ochrony zdrowia

Witamy Was w gronie Klientów Avivy - od teraz możecie liczyć na nasze wsparcie. Wasze zaangażowanie i chęć zapewnienia bliskim poczucia bezpieczeństwa przerosły nasze oczekiwania. Widzimy i rozumiemy, jak bardzo potrzebujecie ochrony i wsparcia w tym trudnym czasie. 

Przedstawiciele wielu zawodów (nie tylko medycznych) pytają nas o możliwość ubezpieczenia się w związku z epidemią koronawirusa. Pracujemy już nad nowymi propozycjami, które – mamy nadzieję – odpowiedzą na te potrzeby. O nowych możliwościach będziemy informować na naszej stronie aviva.pl oraz na Facebooku i Twitterze.

Częste pytania

W jakim czasie można było przystąpić do ubezpieczenia „Aviva Medykom”?

Przystąpiłem do ubezpieczenia „Aviva Medykom” – w jakim czasie jestem objęty ochroną ubezpieczeniową?

Co zyskuję dzięki ubezpieczeniu „Aviva Medykom”?

Dlaczego ochrona w ramach ubezpieczenia „Aviva Medykom” trwa do 20 lipca 2020 r.?

Czy za ubezpieczenie „Aviva Medykom” muszę coś płacić?

Kto otrzymuje wypłatę z ubezpieczenia na życie?

W jaki sposób mogę zapewnić sobie ochronę, gdy skończy się to ubezpieczenie?

Jak otrzymać wypłatę z ubezpieczenia „Aviva Medykom”?

Partnerami akcji są Wirtualna Polska i Radio ZET  

 

         

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego). Umowa ubezpieczenia grupowego została zawarta między Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i Aviva Sp. z o. o. na rzecz Uczestników Akcji „Aviva Medykom”. Zakres ubezpieczenia i wyłączenia odpowiedzialności regulują Ogólne warunki grupowego ubezpieczenia na życie „Aviva Medykom” nr COV/1/2020. Warunki przystąpienia do ubezpieczenia i zasady akcji określa Regulamin Akcji „Aviva Medykom”. Obydwa te dokumenty są dostępne na aviva.pl. Informacje o ubezpieczeniu można także uzyskać na infolinii (tel. 22 557 44 44).

 

1,2 Przy zakupie OC lub pakietu OC/AC możesz otrzymać maksymalnie 60% zniżki za bezszkodową jazdę oraz 4% zniżki na OC i AC za płatność w serwisie MojaAviva. Przy zakupie pakietu OC/AC możesz otrzymać również 17% zniżki na Autocasco. Składka po zniżce nie może być niższa niż 480 zł za OC, 300 zł za OC (w pakiecie z AC), 350 zł za AC oraz 650 zł za pakiet OC i AC. 
Więcej o zniżkach

3 Zniżka 5% dotyczy klientów, którzy dokonają płatności za polisę po zalogowaniu się do serwisu MojaAviva.