Kontakt z ekspertem

Masz pytania? Wybierz eksperta w Twoim rejonie i zamów rozmowę

Wybierz eksperta ze swojego regionu

Nasi eksperci

Poznaj naszych ekspertów. Sprawdź, na jakim obszarze działają i umów się na spotkanie. 

Eksperci Avivy ds. inwestycji

Andrzej Kwiecień

Andrzej Kwiecień

tel. kom: +48 666 337 269

e-mail: andrzej.kwiecien@avivainvestors.com

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (kierunek Bankowość). Z rynkiem kapitałowym i inwestycjami związany od 18 lat od Doradcy Prestige, przez Dyrektora Oddziału Banku, po Dyrektora Sprzedaży.

Z Aviva Investors Polska związany od 2010 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w całej Polsce.

Prywatnie interesuję się muzyką, historią, sportem i militariami.

Grzegorz Miedzik

Łukasz Olszewski

tel. kom.: +48 600 397 618

grzegorz.miedzik@avivainvestors.com

Absolwent Politechniki Radomskiej (kierunek Finanse). Ukończył również Podyplomowe Studia Menedżerskie oraz Podyplomowe Studia Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firm, obydwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1999 roku związany z branżą inwestycyjną. Pracował dla CAIB Financial Advisors, CA IB TFI, BPH TFI, ALLIANZ TFI, PKO BP TFI, BALTIC CAPITAL TFI kolejno na stanowiskach: specjalisty, dyrektora regionalnego i dyrektora sprzedaży. Będąc odpowiedzialnym za sprzedaż, szkolenia i rozwój sieci dystrybucyjnych. Dodatkowo ukończył kurs doradcy finansowego EFA EFPA Poland. Posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie produktów inwestycyjno-emerytalnych, wdrażał PPE dla największych pracodawców w Polsce.

Prywatnie interesuję się sportem, ekonomią i polityką. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na bieganie, rower, narty. Aktywność pozwala zachować mu równowagę, dobre samopoczucie i zdrowie w świecie miliarda informacji każdego dnia.

Anna Bogdan

Anna Bogdan

tel. kom: +48 666 337 347

e-mail: anna.bogdan@avivainvestors.com

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku (kierunek Prawo). Ukończyła także Podyplomowe Studia Giełda i Inwestycje na Rynku raz Podyplomowe Studia Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie na rynku kapitałowym, zarówno w zakresie produktów inwestycyjno- oszczędnościowych, jak i emerytalnych.

Z Aviva Investors Polska związana od 2010 roku i odpowiada za wsparcie sprzedaży produktów inwestycyjnych w regionie centralnej i wschodniej Polski. Współpracuje z bankami, biurami maklerskimi, agentami sieci wewnętrznej Aviva oraz firmami. Prowadzi szkolenia inwestycyjne i produktowe. Kompleksowo wspieram pracodawców i pracowników w zakresie PPK oraz innych rozwiązań oszczędnościowych, emerytalnych oraz benefitów.

Prywatnie interesuje się tenisem ziemnym, piłką nożną, podróżami oraz historią.

Tomasz Kocent

Tomasz Kocent

tel. kom.: +48 664 465 531

e-mail: tomasz.kocent@avivainvestors.com

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek Politologia) oraz Podyplomowego Studium Administracji Europejskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration (MBA) na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Z rynkiem kapitałowym związany od 2008 roku, najpierw jako Doradca Prestige, potem jako Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży, wreszcie jako Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Z Aviva Investors Polska związany od 2014 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie północnym.

Prywatnie interesuje się makroekonomią, geopolityką i historią.

Piotr Pawlik

Piotr Pawlik

tel kom.: +48 666 306 623

e-mail: piotr.pawlik@avivainvestors.com

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję maklera papierów wartościowych, a z rynkiem kapitałowym związany od 2006 roku jako indywidualny inwestor. Inwestuje na giełdzie polskiej, giełdach europejskich i amerykańskich. Entuzjasta nowoczesnych technologii zwłaszcza blockchain.

W Aviva Investors Poland TFI zatrudniony jest od 2013 roku i odpowiada za współpracę z agentami Aviva, bankami, biurami maklerskimi i przedsiębiorstwami na terenie Polski północnej.

Prywatnie z rodziną i znajomymi poświęca czas na: aktywność fizyczną, właściwe żywienie, edukację, podróże.

Anna Jugo

Anna Jugo

tel. kom.: +48 666 337 088

e-mail: anna.jugo@avivainvestors.com

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie (kierunek Logistyka) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek Zarządzanie ze specjalizację E-biznes). Z rynkiem kapitałowymi i inwestycjami związana od 2003 roku od Asystenta Klienta Citigold , przez Kierownika Bankowości Prywatnej, Eksperta ds. Produktów Inwestycyjnych w Regionie po Dyrektora Oddziału Banku.

 Z Aviva Investors Polska związana od 2010 roku, od dnia kiedy powstał cały Zespół Regionalnych Menadżerów. Odpowiada za wsparcie sprzedaży produktów inwestycyjnych w regionie zachodniej Polski oraz współpracę z firmami jak i dystrybutorami zewnętrznymi. Wsparcie merytoryczne dla pracodawców, pracowników w zakresie PPK oraz rozwiązań inwestycyjnych i wszelkiego rodzaju benefitów.

Prywatnie interesuje się dalekimi podróżami z plecakiem i smakowaniem lokalnych kuchni. SQ, jazda rekreacyjna konna oraz kajaki to jej ulubione spędzanie czasu wolnego.

Joanna Wójcik

Joanna Wójcik

tel. kom: +48 664 467 151

e-mail: joanna.wojcik@avivainvestors.com

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek Finanse i Bankowość). Z rynkiem kapitałowymi i inwestycjami związana od 2003 roku od Doradcy, przez Kierownika Bankowości Prywatne, Eksperta ds. Produktów Inwestycyjnych w Regionie po Dyrektora Oddziału Banku.

 Z Aviva Investors Polska związana od 2015 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie południowym oraz współpracę z firmami. Szkolenia inwestycyjne oraz produktowe. Ścisła współpraca z siecią sprzedaży wewnętrzną jak i dystrybutorami zewnętrznymi. Wsparcie merytoryczne dla pracodawców, pracowników w zakresie PPK oraz rozwiązań inwestycyjnych i wszelkiego rodzaju benefitów.

 Prywatnie interesuje się tańcem.

Iwona Znamirowska

Iwona Znamirowska

tel. kom.: +48 666 337 415

e-mail: iwona.znamirowska@avivainvestors.com

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła także Studia Podyplomowe w zakresie Analizy rynków finansowych i doradztwa inwestycyjnego. Od 1999 roku związana z branżą bankową i rynkiem kapitałowym. Karierę rozpoczynała w departamentach obsługi klienta zamożnego międzynarodowych banków komercyjnych.

Z Aviva Investors Polska związana od 2011 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjno-emerytalnych w regionie południowym. Od 2018 roku czynnie uczestniczyła w przygotowaniu firm oraz wdrażaniu PPK – organizacja konferencji, współpraca z Izbami Gospodarczymi, prowadzenie webinarów.

Prywatnie interesuje się literaturą i historią starożytną; od 20 lat zaangażowana w propagowanie wiedzy z zakresu ekonomii wśród młodzieży.

Skontaktuj się z nami

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00