Kontakt z ekspertem

Masz pytania? Wybierz eksperta w Twoim rejonie i zamów rozmowę

Wybierz eksperta ze swojego regionu

Nasi eksperci

Poznaj naszych ekspertów. Sprawdź, na jakim obszarze działają i umów się na spotkanie. 

Eksperci Avivy ds. inwestycji

Tomasz Kocent

Tomasz Kocent

tel. kom.: +48 664 465 531

e-mail: tomasz.kocent@avivainvestors.com

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek Politologia) oraz Podyplomowego Studium Administracji Europejskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz Studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration (MBA) na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Z rynkiem kapitałowym związany od 2008 roku, najpierw jako Doradca Prestige, potem jako Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży, wreszcie jako Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Z Aviva Investors Polska związany od 2014 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie północnym.

Prywatnie interesuje się makroekonomią, geopolityką i historią.

Piotr Pawlik

Piotr Pawlik

tel kom.: +48 666 306 623

e-mail: piotr.pawlik@avivainvestors.com

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (kierunek Europeistyka) oraz podyplomowych studiów menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję maklera papierów wartościowych, a z rynkiem kapitałowym związany od 12 lat.

W Aviva Investors Polska od 2013 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie północnym.

Prywatnie interesuje się makroekonomią i sportami walki (głównie boksem).

Robert Trzeciak

Robert Trzeciak

tel. kom: +48 664 421 926

e-mail: robert.trzeciak@avivainvestors.com

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (kierunek Prawo). Ukończył również Podyplomowe Studia Bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Od 2002 roku związany z branżą bankową, rynkiem finansowym i kapitałowym. Pracował m.in. jako Dyrektor Centrum Finansowego i Dyrektor Regionalny.

Z Aviva Investors Polska związany od 2014 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie zachodnim.

Prywatnie interesuje się coachingiem i wycieczkami po górach..

Anna Jugo

Anna Jugo

tel. kom.: +48 666 337 088

e-mail: anna.jugo@avivainvestors.com

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie (kierunek Logistyka) i Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek E-commerce). Od 2003 roku w bankowości od specjalisty ds. obsługi klienta po Associate Wealth Managera.

Z Aviva Investors Polska związana od grudnia 2010 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie zachodnim.

Prywatnie interesuje się kuchnią, jazdą konną i podróżami.

Joanna Wójcik

Joanna Wójcik

tel. kom: +48 664 467 151

e-mail: joanna.wojcik@avivainvestors.com

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie (kierunek Finanse i Bankowość). Z rynkiem kapitałowymi i inwestycjami związana od 15 lat od Doradcy Klienta Indywidualnego po Dyrektora Oddziału Banku.

Z Aviva Investors Polska związana od 2015 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie południowym.

Prywatnie interesuje się tańcem.

Iwona Znamirowska

Iwona Znamirowska

tel. kom.: +48 666 337 415

e-mail: iwona.znamirowska@avivainvestors.com

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (kierunek Zarządzanie). Ukończyła także Studia Podyplomowe w zakresie Analizy rynków finansowych i doradztwa inwestycyjnego. Z rynkiem kapitałowym związana od 1999 roku jako Specjalista ds. zarządzania majątkiem klientów bankowości prywatnej i Doradca Prestige.

Z Aviva Investors Polska związana od 2011 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie południowym.

Prywatnie interesuje się literaturą i historią starożytną.

Andrzej Kwiecień

Andrzej Kwiecień

tel. kom: +48 666 337 269

e-mail: andrzej.kwiecien@avivainvestors.com

Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (kierunek Bankowość). Z rynkiem kapitałowym i inwestycjami związany od 18 lat od Doradcy Prestige, przez Dyrektora Oddziału Banku, po Dyrektora Sprzedaży.

Z Aviva Investors Polska związany od 2010 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie centralnym i wschodnim.

Prywatnie interesuję się muzyką, historią, sportem i militariami.

Grzegorz Miedzik

Łukasz Olszewski

tel. kom.: +48 600 397 618

grzegorz.miedzik@avivainvestors.com

Absolwent Politechniki Radomskiej (kierunek Finanse). Ukończył również Podyplomowe Studia Menedżerskie oraz Podyplomowe Studia Inwestycji Kapitałowych i Projektów Rozwojowych Firm, obydwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1999 roku związany z branżą inwestycyjną. Pracował dla CAIB Financial Advisors, CA IB TFI, BPH TFI, ALLIANZ TFI, PKO BP TFI, BALTIC CAPITAL TFI kolejno na stanowiskach: specjalisty, dyrektora regionalnego i dyrektora sprzedaży. Będąc odpowiedzialnym za sprzedaż, szkolenia i rozwój sieci dystrybucyjnych. Dodatkowo ukończył kurs doradcy finansowego EFA EFPA Poland. Posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie produktów inwestycyjno-emerytalnych, wdrażał PPE dla największych pracodawców w Polsce.

Prywatnie interesuję się sportem, ekonomią i polityką. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na bieganie, rower, narty. Aktywność pozwala zachować mu równowagę, dobre samopoczucie i zdrowie w świecie miliarda informacji każdego dnia.

Anna Bogdan

Anna Bogdan

tel. kom: +48 666 337 347

e-mail: anna.bogdan@avivainvestors.com

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku (kierunek Prawo). Ukończyła także Podyplomowe Studia Giełda i Inwestycje na Rynku Kapitałowym w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz Podyplomowe Studia Finansów i Rachunkowości Przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku. Z inwestycjami związana od 18 lat. Od dealera rynku forex, przez Dyrektora ds. Sprzedaży, po Relationship Managera.

Z Aviva Investors Polska związana od 2010 roku i odpowiada za sprzedaż produktów inwestycyjnych w regionie centralnym i wschodnim.

Prywatnie interesuje się tenisem ziemnym, piłką nożną, podróżami oraz historią.

Skontaktuj się z nami

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00