Nagrody i wyróżnienia - rok 2021

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2020

Aviva po raz kolejny wśród laureatów konkursu – zajęła trzecie miejsce w swojej specjalności, czyli ubezpieczeniach na życie. Podwójny sukces odniosło Santander Aviva, zwyciężając w kategorii ubezpieczeń na życie oraz polis majątkowych (poza komunikacyjnymi). To najbardziej wiarygodny i merytoryczny konkurs dla branży ubezpieczeniowej, organizowany przez miesięcznik „Gazeta Bankowa”. W jego jury zasiada m. in. Rzecznik Finansowy. Wyniki rankingu za 2020 rok zostały ogłoszone w numerze z lutego 2021.

Aviva i Santander Aviva od 2012 roku znalazły się na podium w każdej edycji konkursu. W tym czasie aż 25 razy uplasowały się na jednym z pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach, co jest rekordem w branży. 

Golden Arrow

Aviva zdobyła nagrodę główną w kategorii CSR w ramach konkursu Golden Arrow 2021.

Jury nagrodziło naszą inicjatywę „Aviva Medykom”, w ramach której bezpłatnie objęliśmy ochroną ubezpieczeniową 29 tys. pracowników ochrony zdrowia.

Konkurs Golden Arrow jest organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB i nagradza efektywne oraz innowacyjne działania marketingowe i komunikacyjne.

Instytucja Roku

Aviva zdobyła dwa wyróżnienia w ramach konkursu Instytucja Roku, zorganizowanego przez portal MojeBankowanie.pl. Zajęliśmy drugie miejsce w kategorii Najlepsza obsługa w kanałach zdalnych oraz zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii Społeczny wymiar biznesu za akcję Aviva Medykom.