Nagrody i wyróżnienia - rok 2020

Aviva Medykom wyróżniona

Nasza inicjatywa Aviva Medykom, czyli bezpłatne ubezpieczenie na życie w razie Covid-19 dla 29 000 medyków, wyróżnione w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii „Najlepsza inicjatywa do walki ze skutkami pandemii Covid-19”.

… i nominowana

Nasza inicjatywa Aviva Medykom otrzymała również nominację do nagrody Effie Awards 2020 w kategorii React & Sustain. To najważniejszy konkurs polskiego świata reklamy, organizowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. 

Firma Przyjazna Klientowi

Aviva otrzymała po raz ósmy godło Firma Przyjazna Klientowi, przyznawane przez Experience Institute. Podstawą jest badanie opinii klientów o jakości obsługi, procesie zakupowym oraz o gotowości do rekomendacji Avivy jako ubezpieczyciela. W 2020 roku zapytaliśmy również klientów, czy ich opinia nt. Avivy zmieniła się w porównaniu z okresem przed pandemią.

Wyróżnienie za innowacyjność

Cyfrowa platforma likwidacji szkód i roszczeń Avivy znalazła się wśród finalistów konkursu innowacji technologicznych The Heart Corporate Innovation Awards 2019. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w styczniu 2020 r.

Top Marka 2020

Aviva zajęła trzecie miejsce w rankingu marek ubezpieczeniowych pod względem liczby i zasięgu publikacji prasowych. Ranking Top Marka 2020 opublikował branżowy miesięcznik „Press”. 

Na podium w rankingu TFI

Aviva Investors TFI zajęło trzecie miejsce w rankingu towarzystw funduszy inwestycyjnych, opublikowanym w „Rzeczpospolitej” (29.10.2020). 

The Best & More 2020

Otrzymaliśmy podwójny tytuł The Best & More 2020 dla naszych ubezpieczeń na życie i komunikacyjnych na podstawie badania opinii konsumentów. Organizatorem badania i gali był magazyn "Why Story".