Nagrody i wyróżnienia - rok 2019

Biały Listek CSR 2019

Po raz kolejny Aviva otrzymała wyróżnienie Biały Listek CSR od tygodnika "Polityka" w zestawieniu firm odpowiedzialnych społecznie.

MojaAviva finalistą konkursu innowacji

Aviva została finalistą międzynarodowego konkursu innowacji technologicznych 2019 BAI Global Innovation Awards. Za cyfrową platformę szkód i roszczeń, zintegrowaną z serwisem online dla klientów MojaAviva.

Top Marka 2019

Aviva zajęła trzecie miejsce w rankingu marek ubezpieczeniowych pod względem liczby i zasięgu publikacji prasowych. Ranking „Top Marka” opublikował branżowy miesięcznik „Press”. 

Perła Polskiej Gospodarki 2019

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie zajęło pierwsze miejsce w rankingu Pereł Polskiej Gospodarki w kategorii Perły sektora finansowego. Ranking przygotowuje miesięcznik „Polish Market”.

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2019

Aviva kolejny raz w gronie laureatów konkursu – w 2019 r. zajęła trzecie miejsce w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych. Dodatkowo Santander Aviva zajął drugą pozycję w pozostałych ubezpieczeniach majątkowych i osobowych. To najbardziej wiarygodny i merytoryczny konkurs dla branży ubezpieczeniowej, organizowany przez „Gazetę Bankową”. W jego jury zasiada m. in. Rzecznik Finansowy.

Firma Przyjazna Klientowi

Aviva otrzymała ponownie tytuł Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie przyznaje Fundacja Digital Knowledge Observatory na podstawie badań opinii klientów o produktach oraz jakości obsługi. W 2019 roku badanie objęło blisko 1000 klientów indywidualnych Avivy korzystających z ubezpieczeń na życie i majątkowych.