Nagrody i wyróżnienia - rok 2018

Biały Listek CSR "Polityki" 2018

Aviva otrzymała Biały Listek CSR od tygodnika "Polityka" w zestawieniu firm odpowiedzialnych społecznie. Wyróżniono naszą kampanię edukacyjną "Wiem, czym oddycham" dotyczącą jakości powietrza i jego wpływu na zdrowie. To dla nas dodatkowa motywacja do kolejnych działań społecznych.

MojaAviva podwójnie nagrodzona

MojaAviva, czyli nasz serwis dla klientów online, laureatem w konkursie technologicznym "Lider 2017", zorganizowanym przez miesięcznik "Gazeta Bankowa". Jury uznało MojąAvivę za najlepsze rozwiązanie w kategorii Ubezpieczenia i Inne Instytucje Finansowe. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w kwietniu 2018 r.

MojaAviva zwyciężyła również w konkursie e-Commerce Polska Awards, organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektroniczenej, w kategorii "Najlepsza aplikacja ubezpieczeniowa".

Open Innovation Award

Aviva znalazła się w gronie 5 finalistów w kategorii „Współpraca ze start-upem” w konkursie Open Innovation Award 2017 zorganizowanym przez The Heart Warsaw. Wyróżnienie dotyczy współpracy Avivy z firmą Airly w ramach kampanii społecznej „Wiem, czym oddycham”. 

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2018

Aviva zajęła drugie miejsca w trzech kategoriach rankingu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2018 - w ubezpieczeniach na życie, majątkowych i komunikacyjnych. Dodatkowo Santander Aviva zdobyło trzecie miejsce w majątku. To najbardziej wiarygodny i merytoryczny konkurs dla branży ubezpieczeniowej, organizowany od 9 lat przez "Gazetę Bankową". W jego jury zasiada m. in. Rzecznik Finansowy oraz przedstawiciel UOKiK. 

Perła Polskiej Gospodarki 2018

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie zajęło pierwsze miejsce w rankingu Pereł Polskiej Gospodarki w kategorii Perły sektora finansowego. Ranking przygotowuje miesięcznik „Polish Market”.