Nagrody i wyróżnienia - rok 2017

Aviva nagrodzona za kreację marki

Aviva zajęła drugie miejsce wśród ubezpieczycieli w branżowym konkursie Lamparty 2017, w którym wyróżnia się najbardziej podziwiane kreacje marki. 

Dowiedz się więcej

Złoty Portfel

Gazeta Giełdy "Parkiet" przyznała nagrodę Złoty Portfel dla subfunduszu Aviva Investors Obligacji Dynamiczny za najlepszy wynik w swojej kategorii funduszy inwestycyjnych obligacji w 2016 r. 

Ubezpieczenie Avivy na podium

Ubezpieczenie na zdrowie i życie Nowa Perspektywa zajęło drugie miejsce w rankingu ubezpieczeń na życie powiązanych z funduszami kapitałowymi, przygotowanym w styczniu 2017 r. przez portal finansowy Totalmoney.pl

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2017

Aviva zwyciężyła w kategorii ubezpieczeń na życie w konkursie Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2017 i zajęła też drugie miejsce w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych. Natomiast spółka BZ WBK - Aviva wygrała w kategorii polis majątkowych (poza komunikacją). Ranking zorganizował miesięcznik "Gazeta Bankowa". Jury oceniło informacje od ubezpieczycieli i Rzecznika Finansowego dotyczące przede wszystkim jakości obsługi klientów i likwidacji szkód. 

Top Marka

Aviva zajęła trzecie miejsce w rankingu marek ubezpieczeniowych pod względem liczby i zasięgu publikacji prasowych. Ranking „Top Marka” opublikował branżowy miesięcznik „Press”. 

Office Superstar 2017

Aviva zwyciężyła w dwóch kategoriach – najlepsze biuro w branży finansowej i biurowy wellness – w pierwszej edycji konkursu Office Superstar. Ten konkurs na najlepsze biura w Polsce organizuje firma doradcza CBRE. 

Najbardziej designerskie biura Warszawy

Nowe biuro Avivy w Gdański Business Centre zostało zaliczone do grupy Top 10 najbardziej designerskich biur Warszawy przez portal Propertydesign.pl