Nagrody i wyróżnienia - rok 2013

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa

Aviva zajęła drugie miejsce w rankingu „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2013” w kategorii ubezpieczeń na życie. Ranking zorganizował po raz czwarty miesięcznik „Gazeta Bankowa”. Jury wzięło pod uwagę informacje od ubezpieczycieli i Rzecznika Ubezpieczonych dotyczące jakości obsługi klientów i likwidacji szkód, a także liczby skarg zgłaszanych przez klientów. 

Alfy 2013

W 2014 roku Analizy Online, niezależna firma analizująca produkty inwestycyjne, po raz pierwszy przyznała nagrody Alfa dla najlepszego TFI i najlepszych funduszy inwestycyjnych za wyniki osiągnięte w 2013 roku. Subfundusz Aviva Investors Obligacji Dynamiczny został uznany za najlepszy fundusz papierów dłużnych uniwersalny.

Aviva Investors TFI zwycięża w rankingu towarzystw funduszy inwestycyjnych!

Aviva Investors TFI zajęło pierwsze miejsce w rankingu towarzystw funduszy inwestycyjnych, przygotowanym przez niezależną firmę analityczną Analizy Online, opublikowanym w „Rzeczpospolitej” 24.10.2013 r.

W rankingu oceniano wyniki inwestycyjne, poziom ryzyka oraz stabilność zespołów zarządzających. To czwarty rok z rzędu, w którym nasze TFI zajęło miejsce „na podium” w tym zestawieniu. Natomiast w rankingu funduszy inwestycyjnych aż trzy subfundusze z oferty Aviva Investors TFI znalazły się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach: Aviva Investors Małych Spółek (fundusze akcji małych i średnich firm ), Aviva Investors Nowych Spółek (fundusze akcji uniwersalnych) oraz Aviva Investors Zrównoważony (fundusze zrównoważone).

Aviva Investors TFI zajęło pierwsze miejsce w rankingu towarzystw funduszy inwestycyjnych, przygotowanym przez niezależną firmę analityczną Analizy Online, opublikowanym w „Rzeczpospolitej” 24.10.2013 r. W rankingu oceniano wyniki inwestycyjne, poziom ryzyka oraz stabilność zespołów zarządzających. To czwarty rok z rzędu, w którym nasze TFI zajęło miejsce „na podium” w tym zestawieniu. Natomiast w rankingu funduszy inwestycyjnych aż trzy subfundusze z oferty Aviva Investors TFI znalazły się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach: Aviva Investors Małych Spółek (fundusze akcji małych i średnich firm ), Aviva Investors Nowych Spółek (fundusze akcji uniwersalnych) oraz Aviva Investors Zrównoważony (fundusze zrównoważone).

Aviva laureatem tytułu "Superbrands 2013" w kategorii finanse i ubezpieczenia

Aviva została uznana po raz kolejny za jedną z najsilniejszych wizerunkowo marek konsumenckich w Polsce. W tegorocznej, siódmej edycji projektu Superbrands decydujący wpływ na wyniki końcowe mieli konsumenci. Zdobywcy wyróżnienia odznaczają się silną obecnością na polskim rynku (określaną jako "wysoka znajomość marki"), oferują produkty i usługi wysokiej jakości (polecane przez konsumentów) oraz charakteryzują się dużą siłą wizerunkową. 

Aviva marką godną zaufania

W 2013 roku Aviva została uznana za markę godną zaufania w kategorii fundusz inwestycyjny na podstawie badania przeprowadzonego przez wydawcę polskiej edycji miesięcznika "Reader's Digest". Badanie przeprowadzono w 12 krajach Europy, w tym w Polsce, gdzie internetowe ankiety wypełniło ponad tysiąc osób. Aviva otrzymała Kryształowe Godło, które odzwierciedla najwyższe oceny respondentów w pięciu kategoriach: jakość, stosunek wartości do ceny, silny wizerunek, zrozumienie potrzeb klienta oraz społeczna odpowiedzialność.