Nagrody i wyróżnienia - rok 2012

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa

Aviva zwyciężyła w rankingu "Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2012" w kategorii ubezpieczeń na życie, awansując z piątego miejsca przed rokiem. Ranking zorganizował po raz trzeci miesięcznik "Gazeta Bankowa". Jury wzięło pod uwagę informacje od ubezpieczycieli i Rzecznika Ubezpieczonych dotyczące jakości obsługi klientów i likwidacji szkód, a także liczby skarg zgłaszanych przez klientów. 

Aviva Investors w pierwszej lidze polskich TFI

Aviva Investors TFI zajęło drugie miejsce w rankingu towarzystw funduszy inwestycyjnych, przygotowanym przez niezależną firmą analityczną Analizy Online i opublikowanym w „Rzeczpospolitej” w październiku 2012 roku. Uwzględniano wyniki inwestycyjne, poziom ryzyka, stabilność zespołów zarządzających aktywami oraz politykę informacyjną. To trzeci rok z rzędu, w którym nasze TFI uplasowało się na tak wysokiej pozycji w tym zestawieniu. 

Firma Przyjazna Klientowi

W 2012 roku Aviva – trzeci rok z rzędu – uzyskała godło Firma Przyjazna Klientowi, przyznane na podstawie poziomu obsługi klientów i ich satysfakcji.

Aviva ponownie wśród 100 najcenniejszych firm w Polsce

W rankingu 100 najcenniejszych firm w Polsce Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA zajęło drugie miejsce wśród firm ubezpieczeniowych, ustępując tylko PZU. Ranking, którego podstawą są wyniki osiągnięte w 2011 roku, opublikował tygodnik "Newsweek Polska". 

W VI edycji projektu Superbrands marka Aviva ponownie została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku

Tytuł Superbrand został przyznany na podstawie głosowania konsumentów i jurorów plebiscytu. Oprócz rozpoznawalności marki zostały nagrodzone za szczególną siłę więzi ze swoimi klientami, jak również unikatowy charakter korzyści, które im oferują.