Nagrody i wyróżnienia - rok 2008

Commercial Union PTE dużą perłą polskiej gospodarki

Commercial Union PTE zostało zaliczone do „dużych pereł polskiej gospodarki” w dorocznym rankingu polskich przedsiębiorstw, przygotowywanym przez Ministerstwo Gospodarki i miesięcznik „Polish Market”. Commercial Union PTE zajęło pierwsze miejsce wśród nagrodzonych instytucji finansowych i czwarte miejsce w ogólnym rankingu „dużych pereł”. Ranking został sporządzony na podstawie wyników finansowych osiągniętych w 2007 roku.

Commercial Union Direct najlepszą firmą ubezpieczeń komunikacyjnych

Miesięcznik ekonomiczny „Home & Market” uznał Commercial Union Direct za najlepszą firmę oferującą ubezpieczenia komunikacyjne w corocznym konkursie „Najlepszy partner w biznesie”.

Commercial Union Życie wśród najcenniejszych firm

Commercial Union Życie zajęło drugie miejsce na liście najcenniejszych firm ubezpieczeniowych w Polsce, ustępując tylko PZU. Lista została przygotowana przez firmę konsultingową AT Kearney i opublikowana w tygodniku „Newsweek Polska”. Eksperci analizowali spółki, które wyróżniają się wielkością przychodów, zyskownością i są uznawane przez Polaków za ważne i cenione marki.

Srebrny Parasol

Grupa Commercial Union została uznana za najlepszą grupę ubezpieczeniową w 2007 roku w Polsce w dorocznym konkursie „Srebrny Parasol”, organizowanym przez redakcję miesięcznika ekonomicznego „Home & Market”. 

Commercial Union najlepszym funduszem emerytalnym 2007 roku

Gazeta giełdy „Parkiet” co roku przyznaje nagrody „Byki i niedźwiedzie” dla najlepszych instytucji rynku kapitałowego. Commercial Union OFE został uznany za najlepszy fundusz emerytalny 2007 roku. Fundusz Commercial Union osiągnął wtedy najwyższą stopę zwrotu ze wszystkich OFE działających na rynku.