Nagrody i wyróżnienia - rok 2004

Medale Europejskie dla produktów Grupy Commercial Union

Medale Europejskie zostały przyznane dla następujących produktów oferownych przez Grupę Commercial Union:

  • grupowego ubezpieczenia z funduszem kapitałowym Opiekun VIP , oferowanego przez Commercial Union Polska - Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, 
  • funduszu inwestycyjnego Commercial Union SFIO Stabilnego Inwestowania - jednego z czterech funduszy Commercial Union Polska - Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, 
  • rocznego ubezpieczenia dla często podróżujących za granicę -Partner w Podróży - oferowanego przez Commercial Union Polska - Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych. 

Commercial Union PTE drugie w zestawieniu najefektywniejszy spółek sektora usług finansowych

Commercial Union PTE zostało sklasyfikowane na drugim miejscu w zestawieniu 25 najefektywniejszych spółek sektora usług finansowych. W ogólnym rankingu opartym na wielkości przychodu firm w r. 2003 Commercial Union Życie zajęło 65. miejsce, a Commercial Union PTE - 371. Rankingi zostały przygotowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN, Centrum Informacji Społeczno-Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki oraz Parkiet. 

Commercial Union Polska TUO Najlepszym partnerem w biznesie według Home & Market

Commercial Union Polska - Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych zostało uznane za najlepsze towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące usługi dla firm w konkursie Najlepszy partner w biznesie, zorganizowanym po raz piąty przez miesięcznik Home & Market. 

Złoty Parasol 2004 dla Commercial Union

Redakcja Home & Market w grudniu 2004r. po raz pierwszy przyznała Złote Parasole. Zostało nim nagrodzone Commercial Union - za osiągnięcia w ostatnich dziesięciu latach, za wytrwałość, jakość usług, rozpoznawalność i wieloletnią ugruntowaną pozycję na polskim rynku ubezpieczeń. 

Commercial Union najlepszą marką na rynku usług ubezpieczeniowych i bankowych

Commercial Union to najlepsza marka na rynku usług ubezpieczeniowych i bankowych - jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Target Group Badania i Doradztwo. Najliczniejsza grupa badanych wskazała Commercial Union jako markę o zdecydowanie wysokiej jakości. 

Szósty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Commercial Union

Commercial Union Życie zostało nagrodzone Szóstym Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club. Przyznawane są one tym firmom spośród laureatów Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, które utrzymały pozycję lidera i nadal osiągają dobre wyniki finansowe.