Nagrody i wyróżnienia - rok 2001

Gepard 2000 dla Prezesa Commercial Union

Jarosław Myjak został uznany za najlepszego prezesa towarzystwa ubezpieczeniowego w Polsce w plebiscie Wielka Dziesiątka 2000 roku, w którym wzięli udział czytelnicy dziennika Prawo i Gospodarka i tygodnika Gazeta Bankowa. W dniu 21 lutego 2001 wręczono mu nagrodę Gepard 2000. 

Commercial Union trzecie wśród najbardziej popularnych marek

Marka Commercial Union otrzymała trzecie miejsce w rankingu najbardziej popularnych marek, którymi posługują się działające w Polsce instytucje finansowe, ustępując jedynie PKO BP i PZU. 27 proc. respondentów wskazało Commercial Union jako najbardziej popularną markę w sektorze finansowym (ranking na podstawie badania spontanicznej znajomości marek, przeprowadzonego przez TNS OBOP; Puls Biznesu, 28 lutego 2001). 

Medal Europejski dla Commercial Union Życie

Commercial Union Życie otrzymało Medal Europejski przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz BCC. Nagrodzono ubezpieczenie dla małych grup ZESPÓŁ.

Trzeci Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Commercial Union

Grupa Commercial Union otrzymała Trzeci Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu BCC. Diamenty przyznawane są tym firmom, które przez minimum półtora roku po otrzymaniu Statuetki nadal osiągają znakomite wyniki finansowe, rozwijają się i utrzymują stabilną pozycję na rynku, przestrzegając zasad etyki w biznesie. 

Commercial Union PTE najlepszym towarzystwem emerytalnymdla Commercial Union

Commercial Union PTE zostało uznane za najlepsze towarzystwo emerytalne w plebiscycie Wielka Dziesiątka 2001 roku, przeprowadzonym wśród czytelników gazety Prawo i Gospodarka.