Nagrody i wyróżnienia - rok 1999

Commercial Union pierwszym towarzystwem ubezpieczeń na życie

Commercial Union otrzymało pierwsze miejsce w corocznym rankingu towarzystw ubezpieczeń na życie, sporządzonym według wskaźnika IAGE za rok 1998 przez Home & Market.

Commercial Union Życie wśród 60 największych przedsiębiorstw w Polsce

Commercial Union Życie zajęło pięćdziesiąte siódme miejsce na liście 500 największych przedsiębiorstw w Polsce w 1998 roku według Rzeczpospolitej.

Commercial Union Życie drugim najlepszym ubezpieczycielem

Spółka z Grupy Commercial Union wyróżniona drugim miejscem w rankingu najlepszych towarzystw ubezpieczeń na życie według Gazety Finansowej. 

Dyplom i medal Szczecin - Expo dla spółek z Grupy Commercial Union

Dwie spółki z Grupy Commercial Union otrzymały dyplom i medal Szczecin - Expo podczas IV Zachodniopomorskiego Forum Finanse. Wyróżnione zostały Commercial Union Życie i Commercial Union PTE za przedstawioną przez nie ofertę i sposób jej prezentacji na wystawie towarzyszącej Forum Pieniądze.

Commercial Union Życie wśród 20 największych instytucji finansowych w Polsce

Commercial Union Życie znalazło się na szesnastym miejscu w rankingu 100 największych instytucji finansowych w Polsce według Prawo i Gospodarka.

Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Commercial Union

Commercial Union otrzymało Pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu BCC. Diamenty przyznawane są tym firmom, które przez minimum półtora roku po otrzymaniu Statuetki nadal osiągają znakomite wyniki finansowe, rozwijają się i utrzymują stabilną pozycję na rynku, przestrzegając zasad etyki w biznesie. 

Wyróżnienie dla Commercial Union w konkursie o Złotą Donatywę Gdańską

Produkt oferowany przez grupę Commercial Union - Ubezpieczenie Uniwersalne Plus otrzymał wyróżnienie w konkursie o Złotą Donatywę Gdańską podczas IV Trójmiejskich Targów Finansowych Twoja Lokata. 

Commercial Union Życie najwyżej wśród ubezpieczycieli w rankingu Złoty 1000

 Commercial Union Życie zajęło trzydzieste drugie miejsce w corocznym rankingu Złoty 1000 największych firm prywatnych. Było to najwyżej notowane w rankingu towarzystwo ubezpieczeń na życie według Home & Market. Pod względem wartości wypracowanego zysku netto Commercial Union uplasowało się na dziewiętnastej pozycji. 

Prezes Commercial Union Życie w honorowym Zarządzie Polskiej Gospodarki

Jarosław Myjak, prezes Commercial Union Życie znalazł się w honorowym Zarządzie Polskiej Gospodarki według Home & Market.

Pierwsze miejsce dla Commercial Union Życie w ubezpieczeniach grupowych w rankingu Pulsu Biznesu

Commercial Union Życie zajęło pierwsze miejsce w dziedzinie ubezpieczeń grupowych w rankingu Pulsu Biznesu, który ukazał się we wkładce do Pulsu Biznesu Moje Finanse z 6 grudnia 1999 roku. Werdykt uzasadniono mocnymi fundamentami towarzystwa, profesjonalnym serwisem, elastyczną ofertą oraz zróżnicowaniem proponowanych ubezpieczeniowych funduszy inwestycyjnych. 

Drugie miejsce dla Commercial Union PTE w rankingu Gazety Ubezpieczeniowej

Commercial Union PTE zajęło drugie miejsce w rankingu Gazety Ubezpieczeniowej, który ukazał się w dniach 15 - 21 grudnia 1999 roku.