Telefon zaufania

Włączyliśmy się w pomoc finansową dla Fundacji "Dajemy dzieciom siłę" na utrzymanie bezpiecznej infolinii dla dzieci i młodzieży. Fundusze zbieraliśmy do puszek podczas sprzedaży ciast upieczonych przez pracowników. Zorganizowaliśmy też akcję, w ramach której Aviva przekazywała 10 zł od każdego unikalnego logowania do serwisu internetowego MojaAviva, pochodzącego z polecenia naszego pracownika.

Wpieramy schroniska dla zwierząt

Miłośnicy zwierząt z Avivy podjęli trud przygotowania bezpiecznych i odpowiednich dla zdrowia zwierząt kojców w ramach prowadzonej przez fundację Viva akcji #Sycheboksy w Korabiewicach. Wcześniej przez tydzień zbieraliśmy w biurze artykuły ułatwiające pracownikom schroniska opiekę nad zwierzakami, w tym karmę, środki czystości i rzeczy zabezpieczające psy przed chłodem.

Dzielimy się tym, co mamy

W pierwszy dzień po świętach Bożego Narodzenia wspomogliśmy osoby bezdomne i potrzebujące. Wielu pracowników podzieliło się swoimi potrawami świątecznymi oraz trwałą żywnością (makarony, konserwy).  Udało nam się zebrać sporo wartościowych produktów i przekazać do Wielopokoleniowego Domu Pomocy Społecznej "Słoneczny", który pomaga bezdomnym rodzinom.

Otwarte dni dla młodzieży

W sierpniu 2018 roku Aviva udostępniła przestrzeń w swoim biurze w Warszawie do prowadzenia warsztatów teatralnych dla młodzieży z Klubu Zamiast, prowadzonego przez Fundację Nebo. Podczas warsztatów terapeutycznych młodzież stworzyła profilaktyczny spektakl Teatru Forum, który był prezentowany uczniom wolskich szkół gimnazjalnych i liceów.

Bieg w maskach antysmogowych

Wspólnie z Fundacją Aviva organizowaliśmy AirRun, pierwszy w Polsce bieg w maskach antysmogowych. Ten bieg był manifestem przeciwko dużemu zanieczyszczeniu powietrza. Wydarzenie miało miejsce 27 października 2018 roku w Krakowie, wzięło w nim udział 1000 osób, które wspólnie "biegły po czyste powietrze". Była to akcja w ramach 2. edycji kampanii "Wiem czym oddycham". 

Nasza fundacja

Fundacja Aviva ma status organizacji pożytku publicznego (OPP). Zbieraliśmy więc środki w ramach 1% podatku, które wydajemy na cele statutowe. Przeprowadziliśmy dwie ogólnopolskie akcje, szczególnie skupione na pomocy loklanym społecznościom:

- Kolejną, piątą edycję kampanii "To dla mnie ważne"

- Kampanię "Wiem, czym oddycham".

W każdym z działań realizujemy nasze wartości


Zależy nam


Nie komplikujemy


Nie odpuszczamy


Tworzymy przyszłość

Poznaj inne działania Avivy