Blisko klienta

Pracuje z nami ponad 2 000 agentów wyłącznych. Ich bezpośredni kontakt z klientami buduje zaufanie i pewność. Więzi z klientami i ich rodzinami często przeradzają się w wieloletnie przyjaźnie. Nasi Agenci są obecni w ważnych chwilach życia klientów: trudnych i radosnych. Angażują się także w akcje społeczne i życie społeczności lokalnych - w końcu to ich małe ojczyzny. Polegamy za relacjach naszych Agentów w swoich społecznościach. Ułatwiamy im pracę i wspieramy w korzystaniu ze zmian technologicznych. Dbamy o ich rozwój. Dużą wagę przywiązujemy do standardów etycznych współpracy, zarówno z klientami, jak i firmą. 

Szkolenia i rozwój

Naszym Agentom proponujemy programy szkoleniowe na różnym poziomie zaawansowania (dla rozpoczynających pracę, dla doświadczonych i dla menadżerów, np. ABC Menedżera, Uniwersytet Sprzedaży Avivy). Wykorzystujemy w nich najnowsze trendy dydaktyczne i wygodne technologie, m. in. platformę e-lerningową, materiały wideo. Wszystko dostępne na urządzeniach mobilnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas webinary. W 2018 r. przeprowadziliśmy ponad 50 webinarów, każdy na inny temat, dla ponad 7500 uczestników. Wspieramy wymianę doświadczeń pomiędzy Agentami i Kadrą Menedżerską, by dzielić się wiedzą, motywować i inspirować do pracy. Dodatkowo w 2018 roku przeszkoliliśmy Kadrę Menedżerską w ramach nowych trendów rekrutacyjnych. Zajęciami w Terenie oraz zdalnymi szkoleniami uczyliśmy poruszania się i działania w social media. Uczestniczymy w programie mentoringowym Million Dollar Round Table, organizacji zrzeszającej 1% najlepszych agentów ubezpieczeniowych i doradców finansowych na świecie. 

Jesień życia

Prowadzimy też Program Jesień Życia Agenta - Przedstawiciela. Jego celem jest dodatkowe zabezpieczenie emerytalne dla Agentów, którzy przez wiele lat współpracy zbudowali dobre relacje z klientami i obsługują duże portfele polis. W 2018 roku, dzięki temu programowi, trzech Agentów otrzymało gratyfikacje za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój Avivy.

Bądźmy solidarni

Od 11 lat działa Fundusz Agentów Aviva "Bądźmy solidarni", który powstał jako wspólna inicjatywa Agentów i firmy. Jego celem jest udzielanie pomocy, nie tylko finansowej, agentom i ich najbliższym w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia losowego lub długotrwałej choroby. Program finansowany jest wspólnie przez Agentów i Avivę: do każdej złotówki wpłaconej przez agenta, Aviva dodaje swoją złotówkę. Do grona członków Funduszu należy 1 160 Agentów i menedżerów. W 2018 roku wypłaciliśmy ponad 1 000 000 zł pomocy dla 117 Agentów na naszych placówek w całej Polsce. Wypłacaliśmy zaliczki na poczet przyszłego leczenia, jak i zwracaliśmy poniesione już koszty. W 40% przypadkach pomoc dotyczyła członków najbliższej rodziny: żony/męża lub dziecka.

W każdym z działań realizujemy nasze wartości


Zależy nam


Nie komplikujemy


Nie odpuszczamy


Tworzymy przyszłość

Poznaj inne działania Avivy