Blisko klienta

Pracuje z nami ponad 2 000 agentów wyłącznych. Ich bezpośredni kontakt z klientami buduje zaufanie i pewność. Więzi z klientami i ich rodzinami często przeradzają się w wieloletnie przyjaźnie. Nasi agenci są obecni w ważnych chwilach życia klientów: trudnych i radosnych. Angażują się także w akcje społeczne  i życie społeczności lokalnych - w końcu to ich małe ojczyzny. 

Polegamy na relacjach naszych agentów w swoich społecznościach. Ułatwiamy im pracę i wspieramy w korzystaniu ze zmian technologicznych. Dbamy o ich rozwój. Dużą wagę przywiązujemy do standardów etycznych współpracy, zarówno z klientami, jak i z firmą. 

Przykładem zaangażowania społecznego

naszych agentów jest piąta edycja akcji "To dla mnie ważne"

Więcej o akcji

Nasza agentka z Piły zachęciła stowarzyszenie Matki Wariatki do zgłoszenia projektu remontu sal na oddziale dziecięcym szpitala. I Marki wygrały 30 000 grant! Kluczowa była tu rola agentki - członkini społeczności, dla której z jednej strony firma, a z drugiej - lokalna społeczność są ważne i umiała je połączyć. Agent nie żyje w nicości lub w biurze - agent żyje w społeczności, grupie, która mieszka na pewnym terenie - i zna tę grupę, jej problemy i radości, i w nich uczestniczy. Warto podkreślić rolę Ani Szuberla, agentki pracującej w naszym Oddziale, która rozpętała, w dobrym słowa znaczeniu, cały ten szum ;-)

Julia Krakowiak - Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży, Aviva, I Oddział w Pile

Bądźmy Solidarni

Od wielu lat działa Fundusz Agentów Aviva "Bądźmy Solidarni", który powstał jako wspólna inicjatywa agentów i firmy.  Jego celem jest udzielenie pomocy, nie tylko finansowej, agentom i ich najbliższym w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia lub długotrwałej choroby. Finansowany jest wspólnie przez agentów i Avivę: do każdej złotówki wpłaconej przez agenta, Aviva dodaje swoją złotówkę. Do grona członków Funduszu należy 1126 agentów i menadżerów. W 2017 roku wypłaciliśmy ponad 800 000 zł pomocy dla agentów z 34 placówek w całej Polsce. Wypłacaliśmy zaliczki na poczet przyszłego leczenia, jak i zwracaliśmy poniesione koszty. W 1/3 przypadków pomoc dotyczyła członków najbliższej rodziny: żony/męża lub dziecka. 

Jesień Życia

Prowadzimy też Program Jesień Życia Agenta - Przedstawiciela. Jego celem jest dodatkowe zabezpieczenie emerytalne dla agentów, którzy przez wiele lat współpracy zbudowali dobre relacje z klientami i obsługują duże portfele polis. W 2017 roku, dzięki temu programowi, siedmiu agentów otrzymało gratyfikacje za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój Avivy. To szczególne podziękowanie i odprawa emerytalna, a jednocześnie unikatowy program dla pośredników na polskim rynku ubezpieczeniowym. 

W każdym z działań realizujemy nasze wartości


Zależy nam


Nie komplikujemy


Nie odpuszczamy


Tworzymy przyszłość