O naszej firmie

Dane o spółkach

Grupa Aviva w Polsce (dawniej Commercial Union) działa od 1992 roku i należy do największych instytucji finansowych w naszym kraju. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości ok. 50 miliardów zł. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne. Ciekawą ofertą dla klientów indywidualnych jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, sprzedawanych w systemie direct, czyli przez telefon i internet. Przez internet można również kupić krótkoterminowe ubezpieczenie turystyczne "W podróży".

Grupa Aviva oferuje profesjonalne doradztwo wraz z kompleksową receptą na finansowe planowanie bliższej i dalszej przyszłości.

Aviva w Polsce jest częścią międzynarodowej Grupy Aviva - szóstej instytucji ubezpieczeniowej na świecie i pierwszej w Wielkiej Brytanii pod względem przychodów.

 

Nagrody i wyróżnienia

Gazeta Giełdy "Parkiet" przyznała nagrodę Złoty Portfel dla subfunduszu Aviva Investors Obligacji Dynamiczny za najlepszy wynik w swojej kategorii funduszy inwestycyjnych obligacji w 2016 r.

Nagrody i wyróżnienia

Zobacz wszystkie nagrody i wyróżnienia

 

Drukuj tę stronę

zwiń / rozwiń