Social Media Guerillas – Sprawdź jak grywalizacja podniesie Twoją skuteczność na LinkedIn?

Meetupy grupy Social Media Guerillas z cyklu #TajneMoceLinkedIn to spotkania edukacyjno-networkingowe gromadzące aktywnych użytkowników LinkedIna, chcących podnieść swoje kompetencje sprzedażowe na tym portalu.

Organizator: Social Media Guerillas

Temat: Sprawdź jak grywalizacja podniesie Twoją skuteczność na LinkedIn?

Data: 18.12, godz. 18.00-21.00

Miejsce: Aviva, Inflancka 4B – 7 piętro

Grudniowy meetup grupy Social Media Guerillas rozpoczęliśmy tradycyjnie od networkingu. Jednak zważając na motyw przewodni spotkania, czyli grywalizację również ten element został zgrywalizowany. Uczestników spotkania zaproszono do prostej gry, dzięki której poznali wiele osób w przyjaznej i swobodnej atmosferze.

Część prelekcyjną otworzyli Sławomir Łebkowski i Lesław Sierocki - eksperci od grywalizacji i customer experience z zespołu Companion. W trakcie wystąpienia opowiedzieli o tym, czym jest grywalizacja i podali kilka sprawdzonych metod, jak autogrywalizować swoje codzienne czynności, żeby podnieść swoją efektywność.

Z kolei Paweł Bronikowski ekspert social sellingu zaprezentował nowe narzędzie podnoszące skuteczność sprzedażową na LinkedIn zarówno u freelancerów, jak i zespołów.