Serverless UG #2: Warszawa

Za nami druga edycja Serverless User Group Poland w Warszawie. Podczas meetupu skupiliśmy się na konkretnych i praktycznych case study związanymi z szerokim zagadnieniem, jakim jest Serverless. W roli prelegentów wystąpili: Michał Furmankiewicz, Tomasz Stachlewski oraz Kamil Mrzygłód.

Organizator: Serverless User Group Poland

Temat: Serverless UG #2: Warszawa

Data: 01.03, godz. 18:00 – 21:30

Miejsce: Aviva, Inflancka 4B – 7 piętro

1 marca odbył się meetup zorganizowany przez Serverless User Group Poland. Podczas spotkania mieliśmy szansę zobaczyć trzy prezentacje. „O koncepcji Serverless w Azure - demo session, by pokazać, jak to działa i jak to wykorzystać w realnych projektach" opowiedział Michał Furmankiewicz. Dodatkowo odpowiedział na liczne pytania związane z Serverless w Azure. 

Następna prezentacja dotyczyła środowiska programistycznego w chmurze. Tomasz Stachlewski podzielił się z nami swoim doświadczeniem oraz pokazał, jak budować aplikacje Serverless w przeglądarce WWW. 

Ostatnią prezentację o dość kontrowersyjnym temacie - "Jak płacić więcej będąc Serverless?" przedstawił Kamil Mrzygłód. Prelekcje wywołały wiele emocji na sali także nie obyło się bez panelu dyskusyjnego.