Pint with Oracle User Group - Edycja wakacyjna

Już 22 czerwca czeka nas wakacyjna edycja - Pint with Oracle User Group – innymi słowy, Browaru z Wyrocznią! Zgodnie z tradycją przywitamy się dźwiękiem zdejmowanego z piwa kapsla, a potem będzie już tylko lepiej! Czekają na was wykłady odnośnie automatyzacji procesów wdrożeń na bazach danych Oracle, Pretius - Jak to działa? APEX, a także dowiemy się co kryje ze sobą pojęcie Performance Tuning.

Organizator: POUG / Browar z Wyrocznią

Temat: Pint with Oracle User Group – edycja wakacyjna

Data: 22.06, godz. 18:00-21:00

Miejsce: Aviva, Inflancka 4B – 7 piętro

Czym jest droga migracji procesu deploymentu zmian w środowisku bazodanowym? Na to pytanie odpowie Paweł Chyliński oraz przedstawi rozwiązanie zaczynając od SQL*Plusa i ręcznej instalacji zmian, do automatycznej instalacji za pośrednictwem narzędzia Liquibase. W ramach prezentacji zostaną zaprezentowane podstawowe funkcje narzędzia Liquibase, umożliwiające uruchamianie skryptów bazodanowych oraz architektura repozytorium kodu pozwalająca na automatyzację całego procesu.

Kolejna prezentacja nosi tytuł: "Jak to działa? APEX". Pretius na pierwsze apexowe wystąpienie wybrał wprowadzenie do tematu, ale bez lania wody. Same konkrety - czym jest i jak go używać! Na meetupie dowiecie się również jak zdobyć dodatkowy kod rabatowy na wrześniową konferencję – to ostatnia szansa! Całość dopełni standardowo pizza i piwo, zapraszamy już 22 czerwca!