HR Embassy - Skuteczny content marketing i storytelling w branży HR

11 września po raz pierwszy mieliśmy okazję gościć grupę HR Embassy, która przygotowała meetup o skutecznym content marketingu i storytellingu w branży HR. Wydarzenie składało się z networkingu, panelu ćwiczeniowego oraz 3 prezentacji, wygłoszonych przez Magdalenę Petryniak, Jarosława Kacprzaka oraz Wojciecha Kardysia.

Organizator: HR Embassy

Temat: Skuteczny content marketing i storytelling w branży HR

Data: 11.09, godz. 18:30-21:00

Miejsce: Aviva, Inflancka 4B – 7 piętro


Myślą przewodnią wydarzenia były działania contentowe i storytellingowe w branży HR. Pierwsze wystąpienie Magdaleny Petryniak zostało poświęcone storytellingowi w budowaniu kultury zaangażowania i zaufania w organizacji. Następnie poprowadziła ona panel ćwiczeniowy pt. “Praktyczny warsztat budowania i opowiadania historii ambasadorów firmy”. 

Kolejną prelekcję pt. “Once upon a time… Jak Wombaty ocaliły Wertera i inne historie nie z tej ziemi” poprowadził Jarosław Kacprzak z firmy Future Processing, który skupił się na storytellingu w rekrutacjach IT. Ostatnia prezentacja była poświęcona content i video marketingowi. Wojciech Kardyś opowiedział o tym, jak pozyskać pracowników wykorzystując marketing influencerski i video content. Oprócz prelekcji, uczestnicy wzięli udział w ponad godzinnym networkingu!