AutomateNOW! Warsaw #5

Kolejna, piąta już edycja warszawskiego AutomateNOW! przed nami. W planie jak zawsze tematy "na czasie", ciekawe prelekcje, mnóstwo nowej wiedzy i porcja dobrej energii. Czekają na nas trzy prezentacje, podczas których dowiemy się co nieco o bezpieczeństwa związanym z funkcjonowaniem robotów software’owych w organizacji. Swoje prelekcje przedstawią: Kasjan Kajrunajtys i Michał Wawiórko, Michał Malinowski oraz Mirek Andziak. Nie zabraknie również czasu na networking i pyszną pizzę.

Organizator: AutomateNOW! Warsaw

Temat: AutomateNOW! Warsaw #5

Data: 03.09, godz. 18.00-20:40

Miejsce: Aviva, Inflancka 4B – 7 piętro

Podczas kolejnego AutomateNOW! Warsaw po raz pierwszy będziemy mieli okazję spotkać się z prelegentami z Eversis. Kasjan Kajrunajtys i Michał Wawiórko w prezentacji poruszą kwestie bezpieczeństwa związane z funkcjonowaniem robotów software’owych w organizacji. Odniosą się do specyficznych właściwości oprogramowania RPA, wpływających na bezpieczeństwo oraz przedstawią dobre i złe praktyki związane z bezpieczeństwem w środowisku, w którym działają roboty software’owe. 

Z kolei Michał Malinowski - Product Owner w Makigami na kilku przykładach pokaże, gdzie znajdują się punkty styku Biznesu znającego swoje procesy i działów IT, które razem pozwalają na efektywne zaprojektowanie i realizację procesów biznesowych. 

Natomiast Mirek Andziak opowie o współczesnych trendach w automatyzacji, porównując wyniki podobnych badań z lat 2013 i 2016. Weźmie pod uwagę badania przeprowadzone w Ameryce i Europie na ponad 1000 organizacji w kontekście trendów w adaptacji automatyzacji oraz swoje doświadczenia. Nie obędzie się bez networkingu, gorącej kawy i pizzy!