Agile Warsaw - Od skalowania Agile w dużej firmie do zmiany kultury organizacyjnej

Jak wygląda Agile’owa transformacja? Czego można się po niej spodziewać? Na ostatnim meetupie Paweł Pietruszka oraz Bartek Janowicz opowiedzieli o swoich doświadczeniach związanych z rozwojem ING Banku Śląskiego oraz innych aspektach w zakresie wdrażania Agile i Agility.

Organizator: Agile Warsaw

Temat: Od skalowania Agile w dużej firmie do zmiany kultury organizacyjnej

Data: 08.01, godz. 19:00 – 22:00

Miejsce: Aviva, Inflancka 4B – 7 piętro

Prezentacja doświadczeń ING Banku Śląskiego w zakresie wdrażania Agile i Agility okazała się niezwykle interesująca dla uczestników meetupu „Od skalowania Agile w dużej firmie do zmiany kultury organizacyjnej”. W trakcie spotkania prowadzący Paweł Pietruszka oraz Bartek Janowicz podzielili się wiedzą w zakresie sposobu przygotowania ING Banku Śląskiego do wdrożenia Agile oraz zwinnej kultury pracy.

Ponadto zgromadzeni dowiedzieli się, jak wygląda Agile’owa transformacja w grupie około 900 osób w centrali firmy, a także jak zmienia się sposób pracy w korporacji. Natomiast w drugiej części meetupu mogli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z Agile oraz wspólnie przeanalizować konkretne działania. Na koniec znalazł się również czas na networking!