Program Aviva dla dużych rodzin

Program Aviva dla dużych rodzin

Masz Kartę Dużej Rodziny? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną.

Jesteśmy firmą przyjazną rodzinom, a nasza fundacja wspiera rodziców w wychowaniu małych dzieci, dlatego też – jako pierwszy ubezpieczyciel na życie – przygotowaliśmy dwie propozycje przeznaczone wyłącznie dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Aby z nich skorzystać, wystarczy, że posiadasz Kartę Dużej Rodziny. Jeśli nie, sprawdź jak ją możesz zdobyć na: rodzina.gov.pl.

Darmowe ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka

Wystarczy, że jeden z rodziców będzie objęty ubezpieczeniem na życie Nowa Perspektywa, a ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka w rodzinie w wieku od 2 lat otrzymasz za darmo.

Dlaczego warto:

 • Ubezpieczymy każde dziecko w rodzinie

  Z ubezpieczenia NNW może skorzystać każde dziecko powyżej 2 roku życia i do ukończenia 18 lat, a jeśli kontynuuje naukę – do 25 roku życia.
 • Nie musisz kupować szkolnego NNW

  Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Avivie z powodzeniem może zastąpić szkolne ubezpieczenie NNW i odciążyć Cię od płacenia składki w szczycie wydatków szkolnych.
 • Zapewniamy szeroki zakres wsparcia

  Otrzymasz finansową pomoc w razie mniej lub bardziej poważnych skutków wypadków, takich jak uszczerbek na zdrowiu, konieczność rehabilitacji, pobytu dziecka w szpitalu, czy zakupu sprzętu ortopedycznego
 • Zwrócimy koszty wykupionych wakacji

  Jeżeli z powodu wypadku dziecka będziecie musieli zrezygnować z zaplanowanego wyjazdu, zwrócimy Wam jego koszt (do 2 000 zł). Dzięki temu będziecie mogli pojechać na wczasy w innym terminie. 

  Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu NNW Grono >
  Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu Nowa Perspektywa >

20% zniżki na Pakiet Medyczny „Bądź zdrów”

Zdrowie całej rodziny to priorytet. Dlatego oferujemy Ci 20% zniżki na Pakiet Medyczny „Bądź zdrów” w wersji rodzinnej.

Korzyści:

Szybki dostęp do lekarzy w prywatnych placówkach medycznych

Zyskujesz dostęp do lekarzy i badań diagnostycznych dla całej rodziny w sieci prywatnych placówek medycznych.

Lekarskie wizyty domowe i pomoc w trakcie powrotu do zdrowia

Trzy razy do roku możesz zupełnie za darmo wezwać lekarza do domu. Możesz także liczyć na naszą pomoc w opiece na dziećmi i osobami niepełnosprawnymi w razie choroby oraz dostarczenie leków do domu.

Stała składka obniżona o 20%

Składka jest stała i niezależna od liczby dzieci w rodzinie, co jest szczególnie korzystne dla rodzin wielodzietnych. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy ją o 20%.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

+48 22 557 44 44

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00

Przedstawione informacje stanowią materiał marketingowy. Treści w nim zawarte w sposób poglądowy (ogólny) przybliżają zakres ubezpieczenia. Pełny i szczegółowy zakres odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń regulują ogólne warunki ubezpieczenia.