Dyrektorzy Regionalni Sprzedaży

“Wartością naszej firmy są Ludzie.” Iwona Wróbel, Dyrektor Sprzedaży Sieci Własnej

Pracujemy w całej Polsce

Czuwamy nad bezpieczeństwem naszych Klientów i ich rodzin na terenie całej Polski - pracujemy w Oddziałach oraz zdalnie

Poznaj naszych Dyrektorów Regionalnych Sprzedaży

Mamy w swoim gronie świetnych liderów sprzedaży i 13. z nich powierzyliśmy role Dyrektorów Regionalnych Sprzedaży

Hubert Banasiak

Region Warszawski

Jest związany z firmą od 2014 roku, jako Dyrektor IV Oddziału w Warszawie. W branży ubezpieczeń od 1995 roku, kiedy to zaczynał jako Agent Ubezpieczeniowy. 

Joanna Kajda

Region Krakowski

W Avivie pracuje od 26 lat: na stanowiskach od Agenta Ubezpieczeniowego po Dyrektora Oddziału. Zaczęło się od tego, że była ubezpieczona w Avivie – kiedy zobaczyła, jak firma pracuje ze swoimi Klientami, zaaplikowała na ogłoszenie.

Marian Czub

 Region Poznański Południowy

W Avivie od listopada 1993 roku. Przez pierwsze siedem lat pracował jako Doradca Ubezpieczeniowy, później rozpoczął przygodę menedżerską, od 2002 roku był Dyrektorem Oddziału.

Izabela Bartnicka

Region Poznański Północny

Mówi o sobie, że jest „dzieckiem Avivy”. Z firmą współpracuje od 23 lat – zaczynała jako Doradca Ubezpieczeniowy, w 2001 roku została Menedżerem, potem Dyrektorem Oddziału.

Mariusz Kamiński

Region Łódzki

Mieszka w Płocku. Z Avivą jest związany od 1997 roku. Trzykrotnie zostawał członkiem MDRT. Pełnił funkcję Kierownika Grupy, Kierownika Filii, Oddziału, a potem Dyrektora Oddziału.

Przemysław Grzybowski

Region Wrocławski

Pochodzi z Warszawy. W sprzedaży pracuje od 20 lat, od 15 jako Menedżer. Wcześniej związany z obszarem bankowości, od 2017 roku – z Avivą i ubezpieczeniami.  

Małgorzata Sikorska

Region Białostocki 

Mieszka i pracuje w Ełku. Jak sama mówi: „Od 25 lat tworzę – razem ze swoim zespołem – piękny zawodowy dom, w którym jest miejsce dla ambitnych i pracowitych."

Piotr Orzechowski

Region Bydgoski

W Avivie od ponad 2 lat, w branży ubezpieczeniowej od 1995 roku. Pracował jako Agent, później Specjalista ubezpieczeń grupowych i Dyrektor Oddziału.

Norbert Wilk

Region Katowicki

Karierę w Avivie zaczął 13 lat temu, początkowo jako Menedżer zespołu, a potem Dyrektor Oddziału. W branży ubezpieczeniowej zaczynał w 2006 roku.  

Leszek Cybulski

Region Gdański

W ubezpieczeniach od 1994 roku. Pracował m.in. jako Menedżer i Dyrektor Oddziału Avivy. Jak mówi, firma to jego zawodowa rodzina, „a z rodziną idzie się przez życie i dba o nią”.  

Marcin Stolański

Region Lubelski

Od ponad 10 lat w branży ubezpieczeń m.in. jako Trener, wdrażający Agentów i Menedżerów, potem Dyrektor Oddziału. 

Swoją przygodę z Avivą rozpoczął rok temu jako Dyrektor Oddziału w Kielcach.

Janusz Lisowski

Region Rzeszowski 

W Avivie od 22 lat. W tym czasie był m.in. Dyrektorem łódzkiego Oddziału przez 6 lat i 1,5 roku Dyrektorem Oddziału w Bełchatowie. Obecnie związany z Rzeszowem.  

Dariusz Marszałek

Region Szczeciński

Z branżą ubezpieczeń związany od 1994 roku. Pracy uczył się w Commercial Union, a do Avivy wrócił, po przerwie, w 2018 roku, jako Dyrektor Oddziału w Szczecinie.

Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

Dziękujemy za zgłoszenie!

Spróbuj później

Lub wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz swoje CV

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przeprowadzanym aktualnym procesem rekrutacyjnym jest Aviva Spółka z o.o z siedzibą w Warszawie (00-189), przy ul. Inflanckiej 4b. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się w Polityce Prywatności