Jesteśmy przy Tobie

Nie jesteś sam

Kimkolwiek jesteś, do czegokolwiek dążysz, z czymkolwiek się mierzysz -
możesz czuć się bezpiecznie, bo nie jesteś sam.

Podcasty „Jesteśmy przy Tobie”

Przygotowaliśmy serię podcastów, które sprawią że poczujesz się lepiej. Miłego słuchania!

Sprawdź na Spotify

Z czymkolwiek się mierzysz

Na co dzień uwalniamy Cię od trosk, dając poczucie bezpieczeństwa i pewność, że gdy będziesz nas potrzebować - będziemy przy Tobie. Niezależnie od tego, z czym teraz się mierzysz - nie jesteś sam.

Cokolwiek się stanie

Różne sytuacje potrafią nas zaskoczyć każdego dnia. My jesteśmy tu po to, by wspierać Cię, niezależnie od tego co się stanie. Będziemy z Tobą, gdy spotka Cię niemiła niespodzianka.

O czymkolwiek marzysz

Chcemy pomagać Ci w realizacji planów, spełnianiu marzeń, ale też powrocie do zdrowia czy walce z przeciwnościami losu. Wierzymy, że dopiero kiedy mamy poczucie bezpieczeństwa i myśli wolne od zmartwień możemy iść do przodu.

Jesteśmy, gdy nas potrzebujesz

Każdego dnia pomagamy naszym Klientom, wypłacając pieniądze za zalane mieszkanie, skradziony samochód, ale też te najtrudniejsze świadczenia – w razie choroby, czy śmierci Waszych najbliższych.

568 mln zł

W roku 2019 nasi Klienci otrzymali
568 mln zł świadczeń i odszkodowań*

 

76 tys.

W roku 2019 wypłaciliśmy ponad 76 tys. świadczeń z polis na życie i zdrowie*
 

8 dni roboczych

Średnio w ciągu 8 dni od zgłoszenia wypłacamy świadczenie z polis na życie i zdrowie*

„Minimum formalności, szybka obsługa zarówno przez agenta, jak i przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Choroba nowotworowa jest dużym obciążeniem dla chorego, dlatego sprawna obsługa procesu odszkodowania jest bardzo ważna. Dziękuję.”

Lech, 61 lat

„Pracownicy Avivy rozpatrzyli moje sprawy bardzo szybko sprawnie i bez zbędnych formalności. Wystarczyło wysłać jeden dokument i sprawy sami załatwili. Bardzo sobie cenię taką współpracę i nie angażowanie klienta w jakieś dodatkowe akcje związane z obsługa sprawy.”

Marcin, 34 lata

„Likwidacja szkody nastąpiła bardzo szybko i sprawnie, konsultant wszystko krok po kroku wytłumaczył i odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania z wyrozumiałością dla poszkodowanego. Wyplata nastąpiła na czwarty dzień po zdarzeniu mimo, że był weekend. Wszystko przebiegało bez zarzutu konsultant na każdym etapie informował mnie telefonicznie jak przebiega proces likwidacji szkody. Jednym słowem szóstka z plusem.”

Renata, 35 lat

O Avivie

Jesteśmy jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie, ubezpieczając 33 miliony Klientów. Nasza historia sięga ponad 320 lat.

Wielki pożar Londynu w 1666 roku to początek historii spółek założycielskich Avivy, w 1696 roku powstało Hand in Hand Fire and Life Insurance Co, które ubezpieczyło dom Isaaca Newtona w 1717 roku.

W 1912 r. Commercial Union ubezpieczyło kadłub Titanica, a inne nasze spółki ubezpieczyły część pasażerów oraz załogę tego statku.

Agatha Christie ubezpieczyła swoje życie w Norwich Union w 1959 roku. JFK od 1963 do 1972 roku ubezpieczał rodzinne samochody w kolejnej z naszych spółek założycielskich - General Accident.

Dynamiczny rozwój spowodował, że w 2002 roku z połączenia Commercial Union, Norwich Union i General Accident powstała jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie - AVIVA.

Dajemy poczucie bezpieczeństwa

Czujesz się dobrze, gdy to co dla Ciebie ważne jest bezpieczne. Pozwól nam otoczyć opieką ubezpieczeniową Twój świat.

MojaAviva

Wszystkie ubezpieczenia możesz mieć w zasięgu ręki - w serwisie online. Załóż konto i sprawdź jakie możliwości daje MojaAviva.

Przejdź do MojejAvivy

Skontaktuj się z nami

Infolinia

+48 22 557 44 44

Obsługa Klienta poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00

Sprzedaż polis poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, sobota 9:00 - 17:30

*Dane pochodzą z raportów wewnętrznych Avivy.